knowing me knowing you work styles

​Icebreakery i Energetyzatory

Opublikowano 14 sty 2019 przez Mark Davenport

Łączenie ludzi z różnych biur? Prowadzenie pracowitej konferencji dla wielu firm? Kiedy ludzie spotykają się, zachęcenie ich do ogólnego towarzyskiego poznawania się lub nawiązywania kontaktów może być trudne, zwłaszcza jeśli są oni dla siebie obcy lub nie pracują ze sobą. Icebreakery dają uczestnikom możliwość znacznie łagodniejszego poznania się, bez stawiania ich na świeczniku lub konieczności stania przed grupą. Ponadto korzystanie z naszych gier energetyzujących w połowie długiej konferencji jest doskonałym sposobem na ponowne naładowanie energią delegatów i odświeżenie ich w trakcie przebywania w jednym miejscu przez pewien czas.

Przełam niezręczne otwarcia i bariery międzyludzkie dzięki naszym fantastycznym grom icebreakerom i energetyzatorom z zakresu team building. Jest to doskonała wymówka, aby zachęcić uczestników do przemieszczania się i rozmawiania, jednocześnie wprowadzając rozrywkową przerwę lub rozpoczynając wydarzenie biznesowe.

networking

Czym są Icebreakery i Energetyzatory?

Najlepszym sposobem zdefiniowania icebreakera lub energetyzatora jest krótkie, wspólne ćwiczenie grywalizacyjne, które zachęca osoby do wzajemnego rozmawiania lub uczenia się o swoich mocnych i słabych stronach. Skorzystaj z naszej opcji; Face to Face, to bezpośredni, oparty na komunikacji icebreaker, dzięki któremu członkowie zespołu poznają wspólne zainteresowania, tworząc silne więzi międzyludzkie i poznając się w poprzez bardziej zrelaksowaną formę.

Mamy na uwadze, że nasza energetyzująca sesja Mexican Railway dba o drużyny walczące ze sobą, które jako pierwsze chcą zbudować i pracować przy sieci kolejowej. Zawiera ona więcej aktywności fizycznej niż Face to Face i pozostawia mniej czasu na nawiązywanie kontaktów, skupiając się na solidnej pracy zespołowej i poprawie dynamiki zespołu.

energisers and icebreakers

Dlaczego używać Ice Breakerów and Energetyzatorów?

Nawet najwięksi ekstrawertycy wymagają pokierowania naprzód, gdy są na konferencji lub spotkaniu biznesowym, zwłaszcza wokół ludzi, których nie znają lub wśród większego tłumu uczestników. Jest to uzasadnione, ponieważ większość ludzi potrzebuje wymówki, aby wyjść ze swojej muszli, zacząć rozmawiać i spotykać się z osobami z ich otoczenia. Jednak, gdy uczestnicy zaczną działać, znacznie łatwiej jest im współdziałać z tymi, którzy są wokół nich, co natychmiast rozluźnia atmosferę, choć zmuszenie ich do rozpoczęcia może być trudnym zadaniem.

Icebreakery team buildingowe doskonale nadają się do wyprowadzania ludzi z ich strefy komfortu w zabawny, motywujący sposób i dają ludziom pretekst do rozmowy oraz poznania osób, z którymi zostali połączeni w zespół. Dobre ćwiczenie icebreaker może natychmiast zrelaksować uczestników i sprawić, że poczują się oni bardziej komfortowo zarówno wewnątrz siebie, jak i zbliżając się do nieznajomych dla nich ludzi.

Energetyzatory, jak sama nazwa wskazuje, są właśnie tym. Zaprojektowane, aby ożywić publiczność, która mogła
przebywać już jakiś czas na spotkaniu, konferencji lub rozmowie, i
pomóc ożywić grupę, która może czuć się trochę zmęczona. Jest to świetny
sposób, aby oczyścić umysły uczestników i pomóc im poczuć się gotowymi i
otwartymi na popołudnie lub drugą połowę spotkania, lub konferencji.

Zarówno icebreakery, jak i działania energetyzujące mogą być fantastycznym sposobem na zmotywowanie uczestników i zainspirowanie ich do nieszablonowego myślenia, rozwijania pomysłów swoich kolegów z zespołu i odkrywania dróg myślenia, których mogą nie być w stanie wymyślić samodzielnie. Idealne przed burzą mózgów lub przed dyskusjami zespołowymi.

ice breakers

Po co wynająć Catalyst Team Building dla twojego Ice Breakera i Energetyzatora?

Jako dyrektor eventu, niezależnie od tego, czy masz grupę 20, czy 2000 uczestników, organizacja eventu team building może być bardzo trudna. Jest to szczególnie widoczne, gdy są inne, bardziej pilne rzeczy do zorganizowania, takie jak jedzenie, picie i wygoda delegata; ćwiczenia takie jak icebreakery i energetyzatory mogą często zostać pominięte.

Kiedy zatrudniasz Catalyst Team Building do obsługi eventów lub zajęć pomiędzy spotkaniami, nie tylko będziesz miał w pełni przeszkolonych i kompetentnych ekspertów od team building, którzy będą dyskutować o twoich potrzebach i wymaganiach. Nasi liderzy zespołu poprowadzą także uczestników przez całe doświadczenie, dając ci więcej czasu na dopięcie najdrobniejszych szczegółów i poświęcenie pięciu minut dla siebie.

Nasz przyjazny zespół zrobi więcej, niż jest spodziewane, aby dostarczyć zabawne, motywujące doświadczenie icebreaker i energetyzujące, które nie tylko przynoszą korzyści uczestnikom, ale dają im niezapomniany czas, o którym będą rozmawiać w trakcie nadchodzących konferencji.


Sprawdz selekcję naszych icebreakerów and energetyzatorów.

Skontaktuj się dzisiaj po zajęcie, które uzupełni główny event.

Poproś o wycenę

Mark Davenport

Kierownik Działu Rozwoju Biznesu

Odpowiedzialny za identyfikację nowych partnerów i włączanie ich w sieć Catalyst Global

Wszystkie Artykuły

Polecane lektury