BeatBox Rox

Warsztaty perkusji wokalnej

10 minuty - 1 godzina
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

Beatboxing to sztuka wytwarzania dźwięków perkusyjnych, rytmu i dźwięków muzycznych za pomocą ust, warg, języka, głosu, nosa i gardła. Beatbox Rox rozpoczyna się od występu na scenie utalentowanego beatboxera, aby zaimponować i urzec uczestników. Uczestnicy są następnie dzieleni na kilka zespołów i stają się ludzką perkusją z każdą sekcją wykonującą swój efekt wokalny tak, aby powstała wspólna kompozycja. W końcu zespoły spotykają się, aby odegrać finałowy występ, wybijają rytm i łączą wszystkie sekcje razem.

Wnioski rozwojowe

BeatBox Rox zapewni rozrywkę, ożywienie i zaangażowanie wszystkich od samego początku! Możesz być pewien, że ten zabawny i zabawny energetyzator doda energii i witalności do programu każdej konferencji, spotkania lub warsztatu. To doskonała metafora dla zespołu pracującego wspólnie. Te wysoko energetyzujące i radosne wspólne doświadczenie tworzy pozytywne nastawienie, jednocząc grupę, zapewniając wszystkim dopływ energii i zwiększając chłonność umysłu na kolejne prezentacje.

Jego wszechstronny format oznacza, że może być używany jako 30-minutowy icebreaker dla dużej grupy lub 45-minutowy rozszerzony warsztat dla bardziej ekskluzywnego spotkania.

Poproś o wycenę