CSI Home Office

Rozwiąż zagadkę morderstwa słynnego piłkarza

1.5 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

W CSI Home Office zdalne zespoły wchodzą w rolę śledczych, aby rozpracować sprawę kryminalną, w której przeplatają się wątki celebrytów, przekupstwa i walki o władzę. Uczestnicy, poprzez udostępnioną im stronę internetową, dostają do analizy różnorodne dowody, takie jak artykuły prasowe, nagrania czy innego rodzaju wskazówki. Gra podzielona jest na krótkie, ograniczone czasowo rundy - sprinty, w trakcie których zespoły zajmują się każdym kolejnym, dostarczonym im materiałem. W każdym sprincie uczestnicy badają określony wątek tej intrygującej historii, następnie dyskutują go w zespole, identyfikują możliwe motywy i łączą ze sobą poszlaki, aby dostarczyć informacji do następnej rundy. Zespoły mają 90 minut na rozpatrzenie całej sprawy, analizę dowodów i przesłanie formularza dochodzeniowego. Przygotowane przez grupę notatki muszą uwzględniać możliwe motywy każdego podejrzanego oraz ujawniać tożsamość domniemanego sprawcy.

Wnioski rozwojowe

CSI Home Office jest symulacją realnego śledztwa, w którym zespoły muszą analizować dostępne informacje, opracowywać wspólnie ustalenia i wyciągać wnioski. Interaktywny mechanizm gry oraz dostarczana ilość informacji wymagają od zespołów zbudowania jasnej strategii działania, w której każda osoba ma określoną rolę i zadania w celu dokonania sprawnej analizy i oceny dowodów w sprawie. Gra CSI Home Office została zaprojektowana tak, aby wykorzystane elementy grywalizacyjne, system zachęt, reguły oraz sposób udzielania informacji zwrotnej motywowały graczy do maksymalnego zaangażowania się, a poprzez obserwację ich zachowania, ostatecznie prowadziły do zmiany zachowań. Dzięki rozgrywce uczestnicy doskonalą umiejętności pracy w zespole rozproszonym, a przede wszystkim krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów, wspólne podejmowanie decyzji i monitoring wyników zespołu w odniesieniu do wyznaczonego celu.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę