Final Furlong - Online

Poczuj emocje, ciekawość i radość z wyścigów

30 minuty - 1 godzina
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji
1 - Nieograniczone

Przebieg gry

Final Furlong to lekkie i przyjemne wirtualne doświadczenie, które jednoczy ze sobą członków zespołu za pomocą naszej wyjątkowej interaktywnej aplikacji mobilnej. Dzięki temu zespoły mogą łączyć się ze sobą z dowolnego miejsca i cieszyć się emocjami, jakie wywołują symulowane wyścigi konne. Po przywitaniu i odprawie na platformie wideokonferencyjnej wszyscy zostają zaproszeni do zapoznania się z przewodnikiem po zakładach i obstawiania koni za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej. Następnie rozpoczynają się wyścigi konne, które są transmitowane na żywo w formie wideokonferencji, aby wszyscy razem mogli doświadczyć tej wyjątkowej, emocjonującej atmosfery.

Ale to nie wszystko. Chcąc jeszcze bardziej pobudzić dynamikę tego doświadczenia i utrzymać przepływ pozytywnej energii, zaprezentowany zostanie również nasz wyjątkowy pokaz mody „Down the Hallway”, a następnie odbędzie się finalny wyścig, który sprawi, że serca zabiją szybciej, bez względu na to, gdzie jesteście!

Wnioski rozwojowe

Przedstawiona tu aktywność pozwala uczestnikom doświadczyć wszystkich emocji, jakie kojarzą się z wyścigami konnymi bez opuszczania aktualnego miejsca pracy. Mogą oni jednocześnie spotkać się znowu ze swoimi kolegami, a Final Furlong Remote przyniesie wspólne interakcje przy wymyślaniu strategii, w duchu zdrowej rywalizacji, w atmosferze kreatywności i poczucia wspólnego celu. Dzięki temu niezwykle zabawnemu doświadczeniu zespołowemu współpracownicy nawiązują i wzmacniają swoje codzienne relacje.

Tę ciekawą aktywność można zorganizować jako formę nagrody dla zespołów pracujących zdalnie, za ich pracę i wkład w rozwój organizacji. Program ma charakter mocno integracyjny oraz wzmacniający myślenie strategiczne i pracę zespołową, jak w prawdziwych wyścigach konnych. Zespoły współpracują w planowaniu strategii, tak, aby obstawiać najbardziej trafione zakłady. Te nietuzinkowe, wirtualne wyścigi konne pobudzają ludzi do działania, budują morale oraz zwiększają spójność zespołu.

Poproś o wycenę