Flashmaster

Zespoły zarządzają projektem, budują i testują system dokowania rakiet

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji
36 - Nieograniczone

Przebieg gry

Czy twój zespół jest w stanie uratować wszechświat… lub przynajmniej wystrzelić rakietę? Ty i twoi towarzysze utknęliście w Galaktyce na niestabilnej planecie. To twoim obowiązkiem jest zaprojektowanie i zbudowanie bezpiecznego „systemu dokowania rakiet”. Korzystając z ograniczonych zasobów, jakie są dostępne dla Ciebie, musisz maksymalnie wykorzystać swoją wiedzę! Kontrolowanie prędkości i lotu rakiety zapewni pomyślne dokowanie. Pamiętaj, że jeśli twoja rakieta spadnie niedaleko Stacji, ty i twoi towarzysze będziecie bez celu dryfować we Wszechświecie. Jeśli zdokujesz zbyt szybko, może to spowodować roztrzaskanie się i eksplozję rakiety. Bądź pomysłowy. Bądź kreatywny. Bądź oryginalny. Myśl powoli, jednak skutecznie. Myśl o bezpieczeństwie, ale solidnie ! Rozpoczęło się odliczanie… 10…

Wnioski rozwojowe

We Flashmaster zespoły używają kreatywnego myślenia, pomysłowości i innowacyjności, aby zaprojektować i stworzyć rakietę. Uczestnicy muszą przekazywać swoje pomysły, być aktywnymi słuchaczami i świetnymi współpracownikami. Efektywna dynamika zespołu i umiejętności zarządzania projektem mają kluczowe znaczenie dla zbudowania rakiety w określonym czasie i zgodnie z planem. Zaprojektowany, aby zmusić Twoje zespoły do niekonwecjonalnego myślenia pod presją w celu osiągnięcia sukcesu w obliczu katastrofy, Flashmaster testuje wszystkie umiejętności wymagane w pracy zespołowej tutaj na Ziemi.

Related Testimonial

Flashmaster był świetnym sposobem do sprawdzenia innowacyjności i, kreatywności i generowania pomysłów przez naszych ludzi, w fikcyjny i przyjemny sposób. Wszyscy bawili się niesamowicie!

GE Aviation

Poproś o wycenę