W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

Pracując gorączkowo przez 100 minut, zespoły składające się z 5-8 osób rywalizują w serii trudnych zadań trójwymiarowych. Mając zaledwie 20 minut na rozwiązanie każdego zadania, komunikacja, leadership i praca zespołowa są testowane do maksimum, w przeciwieństwie do zwykłych ćwiczeń rozwiązywania problemów, Wpółdziałanie otwiera nowe możliwości, wprowadzając rewolucyjną nową dynamikę gry, w której zarówno zespół, jak i „sędzia” są punktowani na podstawie ich wyników!

Na początku każdego zadania sędzia-wolontariusz przechodzi z jednej drużyny, aby monitorować drugą. Gdy czas się skończy, sędzia ocenia drużynę według siedmiu kryteriów, a następnie sędzia jest punktowany przez zespół. Każda drużyna posiada również pięć „Kamieni integralności”, aby nagrodzić arbitów według własnego uznania. Po rozwiązaniu pięciu fizycznych zagadek, zespoły okazują swoje zdobyte ciężką pracą wyniki oraz „Kamienie uczciwości”, a zwycięzcy zostają ujawnieni.

Wnioski rozwojowe

Poznaj wartości i poczucie „co jest słuszne” w tej sprytnej, wymagającej i przemyślanej sekwencji wyzwań. Integralność oferuje wciągającą platformę, na której uczestnicy analizują komunikację, leadership, rozwijają sprawność zespołu i podkreślają indywidualne cechy osobowości.

Zrównoważ myślenie Twojego zespołu w 100 minut. Subtelny przekaz biznesowy, stopniowo ujawniany w trakcie gry, zachęca uczestników do oglądania świata z perspektywy swoich kolegów, klientów i dostawców.

Uczciwość gwarantuje bezpieczeństwo, dzięki któremu można określić właściwe zachowania, zbadać kulturę firmy, zbudować aktywną dyskusję oraz skłonić do spójnych, zespołowych decyzji. Jako osobista jakość uczciwość jest wartością, do której wszyscy dążymy. Bycie uczciwym oznacza robienie właściwych rzeczy w niezawodny sposób i jest niezastąpioną wartością dla wszystkich przyszłościowych firm.