Swipe Face

Zmęczony Zoomem? Mamy coś dla Ciebie!

15 - 30 minuty
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Szybka, zabawna i genialnie prosta gra Swipe Face to doskonały sposób na rozrywkę i zaangażowanie zdalnych uczestników. W prowadzonej przez naszego uroczego gospodarza aktywności, gracze są zachęcani do robienia sobie kolejnych selfie wg zadanych tytułów, jak na przykład „Ryk tygrysa” czy „Księżyc w pełni”. Mając tylko 30 sekund na przygotowanie danego zdjęcia, gracze są w dużym tempie, a pod koniec każdej rundy wszyscy oceniają się nawzajem, na zasadzie przesuwania zdjęć w lewo lub prawo, jak w aplikacji randkowej Tinder. Dzięki temu w finale ujawnia się najlepszy komik, a uczestnicy wychodzą z pamiątkową "galerią min”, aby móc jeszcze później wrócić do tych zabawnych chwil. Program jest elastyczny w dopasowaniu do wielkości grup i dostosowaniu treści na życzenie Klienta.

Wnioski rozwojowe

Dbanie o otwartą, budującą poczucie bezpieczeństwa atmosferę ma kluczowe znaczenie dla udanej współpracy w zespole pracującym zdalnie. Wirtualne energizery, takie jak Swipe Face, pomagają tworzyć wspierającą kulturę organizacyjną, w której wszyscy czują się komfortowo, bezpiecznie i bez hamulców mogą wyrażać siebie, swoje pomysły i opinie. Swipe Face bez wątpienia „przełamuje lody” i przezwycięża niezręczną ciszę, często pojawiającą się na początku spotkań zdalnych. Ponieważ tradycyjne wzorce pracy biurowej niewątpliwie się zmieniają, automatycznie pojawiają się też nowe możliwości, które pozwalają współpracownikom wspólnie się śmiać i zacieśniać więzi, co kiedyś było oczywiste w zwykłym życiu biurowym.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

web or app

Aktywności do zdalnego budowania zespołu w oparciu o przeglądarkę internetową i aplikacje mobilne.

Czy wiesz, że nasza oferta na team building online obejmuje programy realizowane zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w aplikacjach mobilnych? Zapytaj nas, jakie mamy propozycje zdalnej integracji, dopasowane do Twojej sytuacji.

Poproś o wycenę