The Tree of Life

Gra zmian, różnorodności i partnerstwa

3 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
120 - Nieograniczone

Przebieg gry

The Tree of Life jest symulacyjną grą zmian, różnorodności i partnerstwa. Zaprojektowana, aby wywoływać pozytywne zmiany, służy jako innowacyjne i praktyczne narzędzie w komunikowaniu misji i wartości firmy.

Fabuła jest ewolucją: zawodnicy zaczynają jako jeden organizm zwany LUCA (z ang. Ostatni Uniwersalny Wspólny Przodek). LUCA żyje w dynamicznym ekosystemie, w którym wszystkie organizmy muszą współpracować, aby utrzymać się przy życiu i przetrwać. Aby to zrobić muszą oni zaplanować zręczną strategię, adaptując się do wielu zmian w ich dynamicznym środowisku. Istnieje wiele konkurencyjnych ekosystemów, które mogą również współpracować, aby pozyskać zasoby niezbędne do ewolucji organizmu.

Wnioski rozwojowe

The Tree of Life to wysoce angażująca gra, która tworzy pozytywną i dynamiczną atmosferę w grupie. Uczestnicy muszą nauczyć się współpracować w ciągle zmieniającym się środowisku. Przez to, że środowisko ciągle niespodziewanie się zmienia, uczestnicy muszą używać efektywnej komunikacji, strategicznego myślenia i zręcznego, elastycznego planowania, aby osiągnąć optymalne wyniki. Rzuca wyzwanie myśleniu tunelowemu, wymagając współpracy pomiędzy departamentami, aby osiągnąć sukces i przetrwać.

Jedną z wyróżniających tę gre cech jest to, że została ona zaprojektowana dla większych niż 120 osób grup. Pomimo dużych grup każdy uczestnik będzie w pełni zaangażowany, grając i jednocześnie nawiązując kontakty.

Rekomendacje

The Tree of Life było skuteczne i wciągające dla wszystkich uczestników. Zdobyta wiedza o współpracy, procesach zmian i organizacji pracy znacząco przyczyniła się do rozwoju naszych pracowników.

Monika Tyziniec, HR Business Partner
CompuGroup Medical

Poproś o wycenę