Programy rytmiczne

Wspólne uczestniczenie w zajęciach rytmicznych synchronizuje sposób myślenia pracowników oraz koordynuje ich zachowanie.

rhythm programs

Rytm przeszywa mózg, kontrolując ruch i emocje. Gra na bębnach odgrywała ważną rolę w jednoczeniu armii, plemion i zespołów muzycznych. Badania pokazują, że procesy myślowe, w szczególności podejmowanie decyzji, są przyspieszane za pomocą zewnętrznego rytmu słuchowego. Rytmiczny dźwięk ma moc do synchronizacji fal mózgowych, wzmacniając interakcje międzyludzkie. Wspólne wykonywanie zajęć rytmicznych korzystnie wpływa na sposób, w jaki komunikujemy się i myślimy jako zespół. Wspólne granie rytmicznych beatów jako zespół synchronizuje sposób myślenia pracowników oraz koordynuje ich zachowanie. Nawet rytmiczne wsłuchiwanie się w rytmiczne dźwięki sprawia, że pracownicy w zespole działają i odczuwają w sposób zsynchronizowany.

W przypadku większości pracowników zajęcia rytmiczne wypychają ich z gruntu, na którym czują się pewniej, doprowadzając do koncentracji oraz radosnego odczucia spełnienia. Gdy robią to wspólnie uczucia te są współdzielone. Catalyst wprowadziła rytm do teambuildingu 27 lat temu, a następnie oryginalną koncepcję grania na bębnach dzięki zajęciom Beatswork. Urosły one do bycia najbardziej popularnymi firmowymi programami teambuildingowymi na świecie, kopiowanymi przez wielu. Oferujemy wiele innych rozwiązań z teambuildingu, które wykorzystują rytm do ożywiania i jednoczenia zespołów.

Przejrzyj sekcję opisującą powiązane popularne programy.
Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji? A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami

Powiązane historie klientów