StreetBeat

Zespoły tworzą tętniącą życiem karnawałową muzykę uliczną z instrumentów z recyklingu

1 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
30 - Nieograniczone

Przebieg gry

W Street Beat zespoły produkują własny kolorowy i żywy karnawał uliczny w zaledwie 90 minut! Pracując w grupach, uczestnicy zagłębiają się w dźwięki, które można uzyskać z takich instrumentów jak kosze na śmieci, rury kanalizacyjne i miotły, oraz efekty wizualne, które można tworzyć z elementów „odzieży ochronnej”. Kiedy zespoły łączą się, uczą się pracować jako jedność, aby uzyskać harmonijny, zgodny dźwięk.

Wynikające z tego dynamiczne i podnoszące na duchu przedstawienia wyraźnie pokażą, jak grupy interpretują, wyrażają się i osiągają sukces na różne sposoby.

Wnioski rozwojowe

Działając w określonej ramie czasowej i przy ograniczonych zasobach, ciężka praca będzie wymagana, tak jak mnóstwo pracy zespołowej i cała kreatywna energia, którą grupa musi zgromadzić, aby występ zapadał w pamięć. StreetBeat polega na wspólnej pracy w zespole, w celu osiągnięcia wspólnego celu.

Pomysł na CSR

Wykorzystując podstawowe instrumenty ze śmieci, Street Beat jest praktyczną demonstracją ponownego użycia i recyklingu. Zrób krok dalej i poproś uczestników do przyniesienia materiałów z recyklingu, aby wykorzystać je na evencie.

physical distancingDystans fizyczny

Ta aktywność może być tak zaprojektowana, aby przestrzegać wytycznych dotyczących dystansu fizycznego. Modyfikujemy program, aby uniknąć materiałów i akcesoriów do gry, które musiałyby być przekazywane pomiędzy uczestnikami. Unikamy również sytuacji, gdzie uczestnicy musieliby się zbytnio do siebie zbliżać! Nasi wykwalifikowani animatorzy będą z Wami, aby przeprowadzić uczestników przez całe doświadczenie, a także zadbać o to, by oprócz przestrzegania zasad dystansowania się, każdy uczestnik był zaangażowany i miał przyjemne, rozwijające doświadczenie. Skontaktuj się, aby otrzymać więcej szczegółów o tym, jak możemy dostosować to doświadczenie zarówno do wymogów dystansu fizycznego, jak i potrzeb rozwojowych Twojego zespołu.

Related Testimonial

Wow! Co za zaskakujący wynik. Wszyscy byli zaangażowani i świetnie się bawili. Energetyzujące i podnoszące na duchu oraz niosące wspaniałe przesłanie o zrównoważonym rozwoju.

Cisco Systems Ltd

Poproś o wycenę