Programy CSR

Inicjatywy podejmowania odpowiedzialności za oddziaływanie na społeczeństwo, gospodarkę i środowisko naturalne.

Odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstwa, w skrócie CSR, jest zbiorem inicjatyw przedsiębiorstwa w zakresie oceny i przejmowania odpowiedzialności za jego oddziaływanie na społeczeństwo, gospodarkę oraz środowisko naturalne, a także uznawanie praw człowieka.

Rzeczywiście doprowadzamy do pozytywnego oddziaływania na społeczeństwo poprzez budowanie zespołowości. Wiele naszych programów teambuildingowych jest również tak opracowanych, aby zespoły dawały coś od siebie społeczności, lokalnym organizacjom charytatywnym oraz projektom środowiskowym. W Catalyst wynosimy nasze oddziaływanie CSR ponad zwykłe słowa i w sposób wykraczający poza to, czego można by oczekiwać. Dożywotnie, międzynarodowe partnerstwo Catalyst z organizacją Global Giving Initiative, zwaną Buy1GIVE1 lub B1G1, sprawia, że faktycznie odmieniamy ludzi, których wcześniej nie mieliśmy okazji poznać. B1G1 jest przedsięwzięciem społecznym i organizacją typu non-profit, której przyświeca misja kreowania świata przepełnionego ofiarowywaniem. Gdy za każdym razem i w dowolnym miejscu na świecie ktoś uczestniczy w programie teambuildingowym od Catalyst, dzięki jednemu z naszych sieciowych partnerów, Catalyst Global wspiera dobroczynnie jeden ze specjalnie wyselekcjonowanych projektów organizacji B1G1. Ale na tym nie koniec. Partnerzy sieciowi programów teambuildingowych Catalyst, którzy są członkami organizacji B1G1 również udzielają się dobroczynnie za każdym razem, gdy prowadzą zajęcia, których najważniejszą częścią jest ofiarowywanie!

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z działalnością organizacji B1G1. W odróżnieniu od konwencjonalnych modeli obdarowywania, B1G1 pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom osiągać większe oddziaływanie społeczne poprzez utrwalanie działań o charakterze dobroczynnym w ich codziennej działalności gospodarczej w celu stworzenia wyjątkowych Historii Dobroczynności. Każda transakcja biznesowa (a w konsekwencji codzienna działalność firmy) może wpływać na życie nawet w najmniejszym stopniu. Dla nas wszystkich w firmie Catalyst jest to doskonałe uzupełnienie tzw. koła sukcesu: wspaniały projekt gry, olbrzymi wpływ na uczestników i ich firmy, robienie wspaniałych rzeczy; wszystko wspólnie.

Większość programów teambuildingowych można tak opracować, aby współpracowały one z wybraną organizacją charytatywną, celem, projektem społecznym lub środowiskowym, bądź dowolną organizacją pozarządową, umożliwiając aktywnie angażować się działania, które służą dobru społecznemu oraz inne działania, które zachęcają do pozytywnego oddziaływania na środowisko naturalne.

Przejrzyj sekcję opisującą powiązane popularne programy.
Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji? A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami

Powiązane historie klientów