Beat the Box

Pozbądź się swoich ograniczeń

1.5 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
15 - Nieograniczone

Przebieg gry

Beat the Box rozpoczyna się filmem, w którym tajemniczy głos zaprasza uczestników do wzięcia udziału w grze. Jej celem jest odkrycie zagadki srebrnych skrzyń. Zadaniem graczy będzie złamanie kodu cyfrowego zamka i zatrzymanie zegara, który bezlitośnie odlicza czas. Uczestnicy dzielą się na zespoły. Każdy z nich ma przed sobą metalową skrzynię. Wewnątrz niej znajdują się elementy potrzebne do rozwiązania zadania, na które uczestnicy mają tylko dziewięćdziesiąt minut!

Zespoły przystępują do rozgrywki. Łączą ze sobą wskazówki, kojarzą pozornie nie powiązane ze sobą elementy, rozwiązując kolejne zadania, próbując zdobyć prawidłowy kod i zatrzymać zegar.

Czy twój zespół zdoła rozwiązać zagadkę Beat the Box?

Wnioski rozwojowe

W Beat the Box niezbędna w osiągnięciu sukcesu jest wielopoziomowa praca zespołowa. Uczestnicy łączą swoje umiejętności w pokonywaniu problemów i poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań. Presja jest duża i niekiedy gracze wątpią w pomyślne zakończenie zadania, ale gwarancją sukcesu są trzeźwy umysł, logiczne myślenie i wiara w siebie.

W trakcie tej fascynującej aktywności drużyny uczą się wydajnego i skutecznego działania w określonych ramach czasowych. Beat the Box to program opierający się na rozwijaniu współpracy, dlatego w końcowej fazie gry wszyscy uczestnicy muszą połączyć swoje siły i zdobyte wskazówki po to, aby odgadnąć poprawny kod.

Rekomendacje

Beat the Box pobudził kreatywność, silną współpracę i wysoki poziom zaangażowania w naszym zespole. Uczestnicy zostali naładowani pozytywną adrenaliną. Był to doskonały sposób na dobrą zabawę, ale także te ćwiczenia są cennymi narzędziami do nauki. Wysoce

Eglė Rosenaitė
Wrigley Baltics

Poproś o wycenę