Beat the Box

Pozbądź się swoich ograniczeń

1.5 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
15 - Nieograniczone

Przebieg gry

Beat the Box rozpoczyna się filmem, w którym tajemniczy głos zaprasza uczestników do wzięcia udziału w grze. Jej celem jest odkrycie zagadki srebrnych skrzyń. Zadaniem graczy będzie złamanie kodu cyfrowego zamka i zatrzymanie zegara, który bezlitośnie odlicza czas. Uczestnicy dzielą się na zespoły. Każdy z nich ma przed sobą metalową skrzynię. Wewnątrz niej znajdują się elementy potrzebne do rozwiązania zadania, na które uczestnicy mają tylko dziewięćdziesiąt minut!

Zespoły przystępują do rozgrywki. Łączą ze sobą wskazówki, kojarzą pozornie nie powiązane ze sobą elementy, rozwiązując kolejne zadania, próbując zdobyć prawidłowy kod i zatrzymać zegar.

Czy twój zespół zdoła rozwiązać zagadkę Beat the Box?

Wnioski rozwojowe

W Beat the Box niezbędna w osiągnięciu sukcesu jest wielopoziomowa praca zespołowa. Uczestnicy łączą swoje umiejętności w pokonywaniu problemów i poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań. Presja jest duża i niekiedy gracze wątpią w pomyślne zakończenie zadania, ale gwarancją sukcesu są trzeźwy umysł, logiczne myślenie i wiara w siebie.

W trakcie tej fascynującej aktywności drużyny uczą się wydajnego i skutecznego działania w określonych ramach czasowych. Beat the Box to program opierający się na rozwijaniu współpracy, dlatego w końcowej fazie gry wszyscy uczestnicy muszą połączyć swoje siły i zdobyte wskazówki po to, aby odgadnąć poprawny kod.

physical distancingDystans fizyczny

Ta aktywność może być tak zaprojektowana, aby przestrzegać wytycznych dotyczących dystansu fizycznego. Modyfikujemy program, aby uniknąć materiałów i akcesoriów do gry, które musiałyby być przekazywane pomiędzy uczestnikami. Unikamy również sytuacji, gdzie uczestnicy musieliby się zbytnio do siebie zbliżać! Nasi wykwalifikowani animatorzy będą z Wami, aby przeprowadzić uczestników przez całe doświadczenie, a także zadbać o to, by oprócz przestrzegania zasad dystansowania się, każdy uczestnik był zaangażowany i miał przyjemne, rozwijające doświadczenie. Skontaktuj się, aby otrzymać więcej szczegółów o tym, jak możemy dostosować to doświadczenie zarówno do wymogów dystansu fizycznego, jak i potrzeb rozwojowych Twojego zespołu.

Related Testimonial

Beat the Box pobudził kreatywność, silną współpracę i wysoki poziom zaangażowania w naszym zespole. Uczestnicy zostali naładowani pozytywną adrenaliną. Był to doskonały sposób na dobrą zabawę, ale także te ćwiczenia są cennymi narzędziami do nauki. Wysoce

Eglė Rosenaitė
Wrigley Baltics

Poproś o wycenę