Beat the Box

Ucieknij od swoich ograniczeń

1.5 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
15 - Nieograniczone

Przebieg gry

Beat the Box rozpoczyna się tajemniczym filmem video, w którym dziwny głos wzywa uczestników do gry. Każda drużyna dostaje metalowe pudełko. Wewnątrz niego znajduje się kilka zamkniętych skrzynek, z których każda zawiera zagadkę do rozwikłania. W pokoju zegar tyka, odmierzając minuty.

Zespoły zaczynają rozwiązywać problemy, rozprawiają się z kombinacjami i rozwikłują tajemnice, aby przechodzić od jednej sprawy do następnej. Ostatecznie muszą odszyfrować kod i wprowadzić go do elektronicznego zamka, zanim upłynie czas. Czy twój zespół zdoła Beat the Box?

Wnioski rozwojowe

W Beat the Box niezbędna w osiągnięciu sukcesu jest praca zespołowa i nastawienie na wspólne myślenie. Uczestnicy łączą różne umiejętności w rozwiązywaniu problemów i opracowywaniu kreatywnych rozwiązań. Presja jest duża i czasami zespoły mogą wątpić, że odniosą sukces, ale zapewni to tylko chłodna głowa, logiczne podejście i wiara w siebie .

Prawdziwy test pracy zespołowej. W trakcie zajęć zespoły uczą się wydajnej i skutecznej pracy w ograniczonych ramach czasowych. Beat the Box to ćwiczenie zespołowe opierające się na rozwijaniu współpracy, dlatego w końcowej fazie gry zespoły muszą ze sobą współdziałać, łącząc ze sobą wskazówki, aby odnaleźć poprawny kod.

Related Testimonial

Beat the Box pobudził kreatywność, silną współpracę i wysoki poziom zaangażowania w naszym zespole. Uczestnicy zostali naładowani pozytywną adrenaliną. Był to doskonały sposób na dobrą zabawę, ale także te ćwiczenia są cennymi narzędziami do nauki. Wysoce

Eglė Rosenaitė
Wrigley Baltics

Poproś o wycenę