Zajęcia oparte na technologii

Używanie technologii, aby doprowadzać do pełnego oddania się, motywacji, integracji oraz zaawansowanej wiedzy.

Technologia umożliwia prowadzenie bardziej angażujących i wciągających zajęć z budowania zespołu. Zajęcia z budowania zespołu oparte na technologii sprzyjają uzyskiwaniu takich samych wyników jak w przypadku tradycyjnych programów z budowania zespołu, np. w zakresie współpracy, skutecznej komunikacji, kreatywnego myślenia, jednak przy użyciu udogodnień technologicznych. Zastosowanie GPS zamiast klasycznych map w przypadku poszukiwania skarbów, tabletów zamiast papieru w przypadku quizów, jednak najlepszą rzeczą jest to, że zajęcia te udostępniają punktację w czasie rzeczywistym (bez zbędnego czekania). Udostępniają one fajne nowe funkcje, np. nanoszenie na mapę w sposób interaktywny, technologię rozpoznawania obrazu, wysyłanie zdjęć i filmów, czatowanie pomiędzy zespołami, czy pobieranie innych świetnych funkcji.

Firma Catalyst oferuje wiele nagradzanych rozwiązań z budowania zespołu opartych na technologii. Go Team jest platformą umożliwiającą wybór zajęć zespołowych opartych na doświadczeniu, odbywających się na świeżym powietrzu lub w pomieszczeniach, które można dostosowywać w taki sposób, aby odzwierciedlały one spodziewane wyniki i wymagania. Zawsze znajdzie się coś na każdą sytuację, m.in. wyjątkowo opracowane poszukiwania skarbów, polowania padlinożerców, gry typu „escape room”, programy odpowiedzialności społecznej, programy edukacyjne i rozwojowe oraz wiele więcej. Quickfire jest platformą technologiczną dla różnorodnych zajęć z budowania zespołu typu „ryzyko w stosunku do nagrody”. Dzięki różnorodnym tematom, odmiennym poziomom trudności oraz ogromnej rozpiętości dostosowalnych wyzwań umysłowych, fizycznych i kreatywnych, zawsze znajdzie się coś na każdą sytuację. Nasza konferencyjna aplikacja do quizów, Push It! jest doskonała, przejrzysta i zabawna. Tablety dwuzespołowe, wyzwania fizyczne na dużej scenie oraz punktacja w czasie rzeczywistym sprawiają, że zajęcia Push It! są doskonałym wyborem dla planistów konferencji i spotkań na całym świecie.

Szukasz czegoś kreatywnego? A może by tak umożliwić, aby członkowie zespołu stali się filmowcami przez jeden dzień? Warto wypróbować zajęcia Travel Show, Blockbusters, 15 Famous Minutes, Pop Promo, bądź Commercial Break. A może raczej uzyskać salwę synaps dzięki firmowym zajęciom muzycznym z budowania zespołu opartym na technologii, oferowanym przez firmę Catalyst, np. Shake It! lub Boom Time Live!, które faktycznie rozpalają pomieszczenie za pomocą interaktywności oraz punktacji prezentowanej w czasie rzeczywistym.

Przejrzyj sekcję opisującą powiązane popularne programy.
Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji? A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami

Powiązane historie klientów