Zajęcia oparte na technologii

Używanie technologii, aby wzmacniać zaangażowanie, motywację, integrację oraz rozwijać wiedzę o nowych rozwiązaniach.

Technologia umożliwia prowadzenie bardziej angażujących i wciągających zajęć z budowania zespołu. Aktywności oparte na technologii świetnie realizują te same cele merytoryczne, jak w przypadku tradycyjnych programów z budowania zespołu, np. w zakresie współpracy, skutecznej komunikacji, kreatywnego myślenia. Technologia pełni jednak rolę wspierającą i oferuje dodatkowe udogodnienia, jak np. zastosowanie GPS zamiast klasycznych map w przypadku poszukiwania skarbów, tabletów zamiast papieru w przypadku quizów, czy udostępnianie punktacji w czasie rzeczywistym, bez zbędnego opóźnienia. Aplikacje do gier terenowych udostępniają bardzo praktyczne funkcje, jak np. multimedialne formy zadań, czatowanie pomiędzy zespołami w trakcie gry, czy natychmiastowa informacja zwrotna od administratora aktywności.

Firma Catalyst oferuje wiele nagradzanych rozwiązań z budowania zespołu opartych na technologii. Go Team jest platformą umożliwiającą wybór zajęć zespołowych opartych na doświadczeniu, odbywających się na świeżym powietrzu lub w pomieszczeniach, które można dostosowywać w taki sposób, aby odzwierciedlały one zaadresowane cele i wymagania. Zawsze znajdzie się scenariusz na każdą okazję, czy to będzie gra w terenie zielonym, czy gra krajoznawcza, gra miejska, podchody, aktywność typu „escape room”, program CSR, czy gra szkoleniowa. Z kolei Quickfire jest platformą dla różnorodnych gier, w których liczy się strategia ważąca ponoszone ryzyko w stosunku do możliwej nagrody, czyli gry przebiegające nieliniowo i z dużym wyborem zadań. Dzięki różnorodnym tematom, różnym poziomom trudności oraz ogromnej rozpiętości wyzwań umysłowych, fizycznych i kreatywnych, zawsze sprostamy oczekiwaniom Klienta. Nasza konferencyjna aplikacja do quizów, Push It! jest dynamiczna, estetyczna i intuicyjna. Wyzwania kreatywne przy stołach, fizyczne na scenie oraz punktacja w czasie rzeczywistym sprawiają, że przerywniki konferencyjne z aplikacją Push It! są doskonałym wyborem dla meeting plannerów niezależnie od miejsca i tematu spotkania.

Szukasz czegoś kreatywnego? A może by tak sprawić, by członkowie zespołu wcielili się w role filmowców, choćby na jeden dzień? Warto wypróbować zajęcia Travel Show, Blockbusters, 15 Famous Minutes, czy Commercial Break. A może wyzwolić mnóstwo pozytywnej energii dzięki aktywnościom muzycznym z oferty Catalyst, opartym na technologii, np. Shake It! lub Boom Time Live!, które naprawdę rozpalają publiczność i podnoszą atmosferę dzięki wizualizacjom na ekranie i punktacjom prezentowanym w czasie rzeczywistym.

Przejrzyj sekcję opisującą powiązane popularne programy.
Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji? A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami

Powiązane historie klientów