Lodołamacze i energizery

Energizery tworzą interaktywną narrację z uczestnikami w celu maksymalizacji wyników konferencji.

Przełam się przez zwykłą pogawędkę oraz bariery interpersonalne, które możesz napotkać podczas konferencji oraz imprez za pomocą naszych fantastycznych lodołamaczy i energizerów. Są one doskonałą wymówką, aby pobudzać uczestników i zachęcać ich do swobodnych rozmów, a wszystko to w ramach zabawnego przerywnika lub rozpoczęcia imprezy biznesowej. Lodołamacze zapewniają osobom uczestniczącym znacznie delikatniejszy sposób wzajemnego przedstawiania się bez konieczności stawiania w kłopotliwej sytuacji lub przedstawiania przed całą grupą. Ponadto stosowanie naszych energizerów w połowie długo trwającej konferencji jest świetnym sposobem ponownego ożywienia uczestników oraz ich odświeżenia po dłuższym przebywaniu w jednym miejscu.

Czym są lodołamacze i energizery?

Najlepszym sposobem, aby zwięźle określić, czym są lodołamacze lub energizery, jest stwierdzenie, że są to krótkie zajęcia ze współpracy wykorzystujące mechanizmy grywalizacji, które zachęcają jednostki do rozmawiania ze sobą lub dowiedzenia się nieco o mocnych i słabych stronach poszczególnych jednostek. Oto nasz wybór, Face to Face; jest to lodołamacz bezpośredniej komunikacji, który pozwala członkom zespołu dowiedzieć się o wspólnych zainteresowaniach każdego z nich, kształtuje silne więzi interpersonalne oraz umożliwia wzajemne poznawanie się członków w bardziej odprężającej formule. Nasz energizer Mexican Railway pozwala zespołom konkurować ze sobą, aby być pierwszymi w budowaniu i eksploatacji własnych linii kolejowych. Są to znacznie bardziej fizyczne zajęcia niż Face to Face i zostawiają mniej czasu na współpracę, w zamian umożliwiając koncentrowanie się na solidnej pracy zespołowej oraz ulepszonej dynamice zespołu.

Po co używać lodołamaczy oraz energizerów teambuildingowych?

Nawet większość ekstrawertyków społecznych potrzebuje zachęty, aby rozkręcić się podczas konferencji lub spotkania biznesowego, zwłaszcza jeśli przebywają wśród ludzi, których nie znają, bądź przebywają w większym tłumie uczestników. Ma to swoje uzasadnienie, ponieważ większość ludzi potrzebuje pretekstu, aby otworzyć się i rozpocząć swobodną rozmowę oraz nawiązywać kontakty z osobami z ich otoczenia. Niemniej jednak, gdy uczestnicy rozkręcą się, znacznie łatwiej jest im współdziałać z osobami z ich otoczenia, co momentalnie rozładowują atmosferę, jednak sprawienie, aby wykonali oni pierwszy krok, może być nieco bardziej skomplikowane.

Przejrzyj sekcję opisującą powiązane popularne programy.
Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji? A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami

Powiązane historie klientów