Przewodniki przed wydarzeniem

Go Remote - Pre-event Guide

Go Remote

W pełni konfigurowalny program zaprojektowany specjalnie z myślą o rozwijaniu podstawowych umiejętności efektywnych zespołów zdalnych

Dowiedz się więcej

QUICKFIRE ONLINE PREEVENT GUIDE

Quickfire Online

Przygotuj się na zabawę z Quickfire Online, ciekawą aplikacją do aktywności zespołowych, pełnych wyzwań umysłowych, kreatywnych i fizycznych na różnych poziomach trudności i w różnych formach – znajdziesz tu zdjęcia, wideo, quizy, łamigłówki logiczne i wiele więcej!

Dowiedz się więcej

Break Out Bingo

Break Out Bingo - jak się przygotować do gry

Znajdź wspólny język ze współpracownikami i popraw swoje umiejętności komunikacyjne, dołączając do tego energetycznego, integracyjnego ćwiczenia w stylu „fast dates”. Przygotuj się, wykonując tych kilka prostych czynności.

Dowiedz się więcej

countdown to christmas advent

Countdown to Christmas - jak się przygotować do gry

Integruj się ze swoim zespołem, dowiadując się jednocześnie, w jaki sposób inne kultury świętują koniec roku, a wszystko to poprzez mini grę w formie kalendarza adwentowego. Wykonaj tych kilka prostych kroków, aby się przygotować do aktywności.

Dowiedz się więcej

CSI la hacienda

CSI La Hacienda - jak się przygotować do gry

Szlifujcie Wasze umiejętności dedukcji i wspólnego podejmowania decyzji w tej wciągającej grze 3D! Przygotujcie się do aktywności, wykonując te proste, opisane poniżej czynności.

Dowiedz się więcej

CSI Space Odyssey

CSI Space Odyssey - jak się przygotować do gry

Wyruszcie w podróż w kosmos! Wasz zespół będzie miał za zadanie rozwiązać tajemniczą zbrodnię ... w kosmosie. Wykonaj poniższe kroki, aby przygotować się do międzygalaktycznego śledztwa.

Dowiedz się więcej

Escape the mob online

Escape the Mob Online - jak się przygotować do gry

Ty i twój zespół zostaliście oskarżeni o napad doskonały. Mafia Was szuka i nie ma czasu do stracenia. Rozwiążcie zagadki i oczyśćcie się z zarzutów, zanim będzie za późno!

Dowiedz się więcej

Global Festival Game

Global Festival Game - jak się przygotować do gry

Czeka na Was letni festiwal muzyczny! Rozwiązujcie zagadki, róbcie zdjęcia, kręćcie filmiki upamiętniające te wyjątkowe chwile oraz szukajcie info o programie festiwalu na stronie internetowej wydarzenia

Dowiedz się więcej

Go Team wellbeing

Go Team Wellbeing - jak się przygotować do gry

Popraw swoją zdolność adaptacji do zmian dzięki pracy nad odpornością psychiczną, ćwiczeniu relaksacji i pozytywnemu myśleniu. Dowiedz się, jak przygotować się do tej przyjemnej aktywności skoncentrowanej na Twoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Dowiedz się więcej

Haunted House

Haunted House - jak się przygotować do gry

Bądź odważny i przygotuj się do tego zespołowego wyzwania, by udało Wam się uciec z upiornego domu, pełnego zadań, mrocznych tajemnic i złych duchów.

Dowiedz się więcej

impact

Impact Online - jak się przygotować do gry

Przygotuj się do gry w Impact Online, zdalnej aktywności zespołowej opartej na 17 Celach Zrównoważonego Rozwoju (SDG) i podejmij działania na rzecz zrównoważonej przyszłości nas wszystkich!

Dowiedz się więcej

Island Survivor

Island Survivor - jak się przygotować do gry

Twój zespół będzie potrzebować zwinnej strategii, aktywnej komunikacji i porozumienia w podejmowaniu decyzji, aby uciec z wyspy. Przygotuj się do tej aktywności, wykonując kilka prostych czynności.

Dowiedz się więcej

Summit Challenge

Summit Challenge - jak się przygotować do gry

Przygotuj się na wirtualną wyprawę górską. Ty i Twój zespół sięgniecie szczytów, współpracując ze sobą przy szeregu wyzwań opartych na zdjęciach, filmach i quizach.

Dowiedz się więcej

Race Around the World

Race Around the World - jak się przygotować do gry

Wyrusz z nami w wirtualną podróż dookoła świata, zabierając ze sobą swój zespół. Odwiedzajcie nowe miejsca i wykonujcie zadania odkrywając zabawne i ciekawe fakty z czterech stron świata.

Dowiedz się więcej

race around the world festive

Race Around the World Festive - jak się przygotować do gry

Wyruszcie w wirtualną świąteczną podróż dookoła świata, odkrywając nowe miejsca, zabawne i ciekawe fakty i podejmując się różnorodnych wyzwań.

Dowiedz się więcej

race around the world

Race Around the World - zastępcze narzędzie na PowerPoint Game

W razie potrzeby prowadzący da Ci hasło dostępu do tej strony.

Dowiedz się więcej