Budowanie i inwencja

Wykorzystaj skuteczną komunikację, podział ról oraz zarządzanie czasem w zabawnych i kreatywnych zadaniach.

W ramach teambuildingów opartych na budowaniu i inwencjii zespoły wykorzystują kreatywność i praktyczne procesy biznesowe podczas wykonywania czynności manualnych. W sposób namacalny i eksperymentalny zespoły tworzą połączenia neuronowe pozytywnych zachowań, a wydarzenie staje się niezapomnianym wspólnym doświadczeniem, które może służyć do refleksji i dyskusji w przyszłości. Ponadto, programy te są znakomitym narzędziem do tworzenia więzi w zespole oraz okazją do świetnej zabawy!

Zespoły budują obiekt, np. pełnowymiarowy samochód wyścigowy F1, łódź, samochód SUV 4WD, motocykl lub miniaturowe miasta, mosty, pola golfowe itp. Zaczynając z zestawem planów, ograniczonym czasem i zasobami, zespoły muszą następnie przydzielić role i obowiązki poszczególnym osobom. Zespoły dzielą się na mniejsze grupy, aby ukończyć określone zadania, np. przygotowanie lub montaż części. Zespół ponownie zbiera się razem, aby sfinalizować montaż, po czym następuje czas na kreatywne dekorowanie.

Aby z powodzeniem ukończyć ten proces, zespoły muszą skutecznie stosować umiejętności efektywnego planowania projektu, takie jak, skuteczna komunikacja, podział ról, czy zarządzanie czasem i zasobami. Na każdym etapie tego procesu zespoły muszą wykazać się precyzją i kontrolować jakość, aby zapewnić uzyskanie dobrego wyniku. W zadaniach konstrukcyjnych opartych na współpracy ma to nawet większe znaczenie, ponieważ ostateczny wynik uzależniony jest od precyzyjności wykonania wszystkich konstrukcji.

Przejrzyj sekcję opisującą powiązane popularne programy.
Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji? A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami