Tunivisions Group łączy biznes z przyjemnością

Opublikowano 2 gru 2019

W piątek 8 marca 2019 r. pracownicy z Tunivisions Media Group uczestniczyli w firmowych zajęciach z budowania zespołu The Infinite Loop w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR). Tunivisions Group jest firmą medialną założoną w 1997 roku. Są oni producentami Tunivisions.net, tunezyjskiego magazynu internetowego poświęconego wiadomościom i problemom społecznym, który jest największą francuskojęzyczną platformą internetową w Tunezji.

R team building The infinite loop tunivisions

Zajęcia w technologii VR zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były one sposobnością do zwiększania umiejętności miękkich i wzmacniania więzi w zespole. Uczestnicy zostali podzieleni na zespoły, które brały udział w przyjaznej rywalizacji w celu uratowania fikcyjnej postaci uwięzionej w wirtualnym świecie.

R team building The infinite loop tunivisions

Każdy zespół został wyposażony w instrukcję i gogle VR. Członkowie zespołu zakładali je po kolei, aby wejść do wirtualnego świata i informowali pozostałych członków zespołu o swoich wirtualnych doznaniach. Członkowie innych zespołów aktywnie słuchali i za pomocą informacji zawartych w instrukcji przekazywali odpowiednie instrukcje osobie, która miała założone gogle VR. Zespoły, które wykazały się szybkim i skutecznym dzieleniem się informacjami oraz innowacyjnym rozwiązywaniem problemów były w stanie znaleźć optymalne rozwiązania i czynić postępy w grze.

VR team building The infinite loop tunivisions

Pod koniec gry uczestnicy wzięli udział w podsumowaniu, podczas którego otrzymali wielopunktową prezentację. Nakreślała ona zastosowane przez nich metody, a następnie przedstawiała im optymalny sposób działania. Dało to uczestnikom czas na zastanowienie się i przedyskutowanie zdobytej wiedzy w odniesieniu do rzeczywistych sytuacji występujących w pracy.

R team building The infinite loop tunivisions

Branża medialna jest gwałtowna i gorączkowa. Dzięki zajęciom The Infinite Loop pracownicy firmy Tunvisions mogli uświadomić sobie znaczenie sprawnego myślenia i dążenia do usprawniania procesów. A także,jak bardzo przerwa na zastanowienie i rozważania jest kluczowym elementem niezbędnym do prowadzenia działalności biznesowej bez żadnych zakłóceń.

R team building The infinite loop tunivisions

Poprzez połączenie biznesu z przyjemnością zajęcia z budowania zespołu „The Infinite Loop” umożliwiły pracownikom zwiększenie sympatii w ramach interesujących treści. Uczestnicy stwierdzili, że zajęcia te były dla nich o wiele bardziej interesujące i wciągające niż typowe szkolenie z umiejętności miękkich.

Wszystkie opinie klientów