The Infinite Loop

Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości i poczuj realne emocje.

1.5 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji
6 - Nieograniczone

Przebieg gry

Młody mężczyzna został wchłonięty w wirtualny świat gry, podczas przymierzania gogli VR, które kupił od podejrzanej firmy o nazwie The Odyssey. W czasie wyzwania zespoły przemieszczają się pomiędzy światem wirtualnym a rzeczywistym. Ich zadaniem staje się odszukanie wskazówek, które pomogą dotrzeć do zaginionego bohatera, a następnie sprowadzić go z powrotem do świata realnego. Podczas rozgrywki jeden z członków zespołu zakłada gogle VR i zdaje bieżącą relację z wirtualnego świata, który widzi, a pozostali członkowie zespołu szukają powiązań i wskazówek w świecie rzeczywistym. Do dyspozycji mają pewnego rodzaju rozwiązania w formie zestawu kluczy, które otwierają drzwi do różnych pomieszczeń za pomocą tzw. „Przewodnika Białych Kapeluszy”. To wszystko brzmi bardzo tajemniczo, a zarazem intrygująco! To jednak nie koniec tej misji. Kiedy już uczestnikom wydaje się, że osiągnęli swój cel, zostają przeniesieni na drugi poziom wyzwania, przemieszczając się przez pozornie te same pomieszczenia, a jednak tym razem wyposażone w bardziej skomplikowane zabezpieczenia… Cały czas na ekranie głównym dynamicznie prezentowane są postępy i ranking wszystkich zespołów.

Wnioski rozwojowe

Celem gry jest zachęcenie zespołów do doświadczenia wyzwań komunikacyjnych, przed jakimi stoją współczesne zespoły. The Infinite Loop to innowacyjna gra biznesowa wymagająca przywództwa, współpracy i komunikacji w czasie rzeczywistym. Im sprawniej przebiega komunikacja pomiędzy światem wirtualnym i rzeczywistym, tym szybciej udaje się zrealizować cel tej niezwykłej misji. Gra daje mocne efekty rozwojowe w krótkim czasie dzięki maksymalizacji zaangażowania uczestników. The Infinite Loop to uniwersalne i wysoce skuteczne narzędzie odpowiadające na problemy, z jakimi borykają się współcześnie firmy wykorzystujące zdalną współpracę pomiędzy zespołami.

physical distancingDystans fizyczny

Ta aktywność może być tak zaprojektowana, aby przestrzegać wytycznych dotyczących dystansu fizycznego. Modyfikujemy program, aby uniknąć materiałów i akcesoriów do gry, które musiałyby być przekazywane pomiędzy uczestnikami. Unikamy również sytuacji, gdzie uczestnicy musieliby się zbytnio do siebie zbliżać! Nasi wykwalifikowani animatorzy będą z Wami, aby przeprowadzić uczestników przez całe doświadczenie, a także zadbać o to, by oprócz przestrzegania zasad dystansowania się, każdy uczestnik był zaangażowany i miał przyjemne, rozwijające doświadczenie. Skontaktuj się, aby otrzymać więcej szczegółów o tym, jak możemy dostosować to doświadczenie zarówno do wymogów dystansu fizycznego, jak i potrzeb rozwojowych Twojego zespołu.

Poproś o wycenę