Dragon Squad

Zespoły projektują i konstruują chińskiego smoka oraz wykonują taniec smoka.

2 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

W Chinach smoki są symbolem szczęścia, posiadania wielkiej mocy, mądrości, płodności i godności. Dragon dance lub pinyin: wǔ long jest wykonywany przez zespół, który dzięki współpracy i harmonii porusza długim, elastycznym, kolorowym smokiem naśladując falowe ruchy tego mitycznego ducha rzeki.

W Dragon Squad zespoły projektują i konstruują chińskiego smoka. Następnie każdy zespół, wyposażony w instrumenty muzyczne, układa choreografię do muzyki i ćwiczy własny układ taneczny Dragon Dance. Następnie, dzięki swojemu specjalnie zaprojektowanemu smokowi, współpracują w harmonii, aby stworzyć dostojny i skoordynowany taniec smoka. Punkty przyznawane są zespołom za kreatywność, wydajność i pracę zespołową.

Wnioski rozwojowe

W Dragon Squad zespoły muszą używać kreatywności, pomysłowości i umiejętności zarządzania projektami, aby zaprojektować i zbudować smoka. Zespoły oceniają wykonywane zadanie, a następnie tworzą jednostki specjalistyczne, które pracują równolegle przed połączeniem wszystkich elementów w całość.

Sukces fazy budowy wymaga funkcjonalnej współpracy i aktywnej komunikacji, aby zapewnić połączenie wszystkich części zgodnie z planem. Aranżowanie muzyki i tańca opiera się na kreatywnym myśleniu i współpracy. Skoordynowanie tego wszystkiego na próbach i w końcowym przedstawieniu wymaga wyjątkowych umiejętności przywódczych i pracy zespołowej.

Related Testimonial

Dragon Squad to mocno tematyczne, kreatywne ćwiczenie team building, które zapewnia wysoki poziom zaangażowania i cenne wyniki dla wszystkich uczestniczących.

Valerie Cussenot, General Manager
KSO, Hong Kong

Poproś o wycenę