Gold Rush

Zostań poszukiwaczem złota!

2 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji
20 - Nieograniczone

Przebieg gry

To nasza outdoorowa propozycja, której akcja skupiona jest wokół gorączki złota. Jej celem jest zgromadzenie jak największej ilości drogocennego kruszcu. Uczestnicy w trakcie gry pozyskują sekretne kody, by wymienić je na sztabki złota. Odkrywają, w jaki sposób zdobyć dodatkowe zyski z inwestycji i ustalają priorytety w podejmowanych działaniach. Czynników, które wpływają na wynik końcowy, jest mnóstwo. Gracze muszą wykazać się umiejętnością dobrego planowania oraz odnaleźć się w realiach Dzikiego Zachodu, zachowując trzeźwość umysłu niezależnie od zwrotów akcji. Rozgrywka toczy się w trzech obszarach, a kontakt między członkami zespołów jest utrudniony, co wymaga dodatkowych starań i pomysłowości.

Wnioski rozwojowe

Projekt odzwierciedla codzienne sytuacje, w których podejmujecie nowe wyzwania i ponosicie ich konsekwencje, w zależności od efektów. Ta fascynująca gra umożliwi Waszemu zespołowi poznanie wartości analizy biznesowej, planowania i komunikacji. Liczne zadania w trakcie zachęcają zarówno do współpracy pomiędzy zespołami, jak i dzielenia się obowiązkami z poszczególnymi uczestnikami. Zwycięstwo przypadnie tej drużynie, która najlepiej zaplanuje swoją strategię działania, odpowiednio podzieli obowiązki i umiejętne wykorzysta dostępne zasoby. Wszystkie zespoły mają równe szanse w grze, która sprzyja budowaniu zespołowości, angażując ludzi bez względu na stanowiskach i szczeble w organizacji.

Rekomendacje

Gorąco polecam Gold Rush. Był to świetny sposób na zespołowe ćwiczenie myślenia strategicznego, w zabawnej i fikcyjnej grze.

PwC

Poproś o wycenę