Global Grooves

Świętowanie światowych rytmów, przebrań i tańca

2 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
30 - Nieograniczone

Przebieg gry

W Global Grooves zespoły poznają wielokulturowy koktajl perkusji, kostiumów i tańca. Każdy zespół jest zapoznawany z różnymi światowymi stylami perkusji i tańca. Ćwiczą oni jak współpracować ze sobą jako zespół. Następnie opracowują choreografię i ćwiczą ją, dążąc przy tym do doskonałości. Potem nadchodzi czas na występy zespołowe. Każda drużyna pojawia się na scenie, aby zaprezentować swoje umiejętności przed innymi zespołami.

Wnioski rozwojowe

Global Grooves jest energicznym, satysfakcjonującym i niezwykle rozrywkowym ćwiczeniem z zakresu team building, które świętuje wielokulturowość. Jest to świetny sposób pokazania, jak można osiągnąć niesamowite rezultaty, gdy zespoły osiągają synergię. To niezapomniane, wspólne doświadczenie wymaga udziału wszystkich uczestników. Zachęca się ich, aby dodawali swoją własną, kreatywną ekspresję do swoich występów, pozostawiając ich w pełni z zenergetyzowanych i ożywionych na ciele, umyśle i duszy, a także zjednoczonych jako grupa.

Related Testimonial

Wszyscy dobrze się bawili. Muzyka i rytm wyprowadziły ich ze strefy komfortu i przełamały zahamowania, aby mogli być kreatywni i ekspresyjni w swoich występach w odprężającym otoczeniu, w którym panowało zaufanie i jednolita wizja.

Estée Lauder

Poproś o wycenę