Knowing Me Knowing You

Zdobywaj punkty dla swojego zespołu poprzez networking oraz budowanie relacji

30 minuty - 1 godzina
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
30 - Nieograniczone

Przebieg gry

Knowing Me Knowing You zaczyna się od rozgrzewki, aby połączyć uczestników w zespoły; następnie uczestnicy mają za zadanie zebrać jak najwięcej biznesowych i osobistych podobieństw do innych graczy, aby zdobyć punkty dla swojej drużyny. Konkurencyjna struktura i unikalna matryca gry powodują, że energia aż kipi. W określonych etapach uczestnicy wracają do swoich drużyn, aby porównywać swoje wyniki i otrzymywać szczegółowe informacje dotyczące kolejnego celu. Poszczególne osoby ponownie zaczynają networkingować, pracując do ostatniej chwili, kiedy to punkty są sprawdzane, a zwycięskie drużyny zostają ogłoszone!

Wnioski rozwojowe

Know Me Know You to beztroska praca zespołowa, która przełamie lody i przyspieszy networking oraz budowanie relacji w zespole. Relacje są ważne, a silnie zintegrowani pracownicy stanowią cenny atut każdej organizacji. Knowing Me Knowing You pomaga budować wspólną płaszczyznę pomiędzy jednostkami, płynną ścieżkę wymiany informacji i najlepszych praktyk, a wszystko to nieodwołalnie doprowadzi do poprawy osiąganych wyników.

Rekomendacje

Wielkie dzięki za nakłonienie wszystkich do networkingu z tak dużą energią. Wszyscy dowiedzieliśmy się o sobie pewnych zaskakujących rzeczy i osiągneliśmy większą jedność.

Hitachi

together apartZdalne - Hybrydowe - Multilokalizacyjne

Ta aktywność została zaprojektowana z myślą o spotkaniach stacjonarnych, zdalnych, hybrydowych i dla zespołów rozproszonych w różnych lokalizacjach. Jeśli Twój zespół pracuje z domu, w różnych lokalizacjach lub różnych krajach, zapytaj nas o zdalną lub hybrydową wersję wybranej aktywności. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować program dla Twojego zespołu.

Poproś o wycenę