Boom Time

Idealny lodołamacz każdej konferencji i spotkania firmowego.

20 - 45 minuty
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
20 - Nieograniczone

Przebieg gry

Boom Time to muzyczny icebreaker, który motywuje do działania. Jego uczestnicy będą postawieni przed niezwykle ciekawym doświadczeniem – stworzenia muzyki za pomocą tzw. Boomwhackerów, czyli kolorowych tub, wydobywających z pustego wnętrza niepowtarzalne dźwięki. Wszystko zaczyna się od rozgrzewki (wspólne odśpiewanie i odklaskanie melodii), podczas której sprawdzane jest poczucie rytmu uczestników. W dalszej części, muszą oni odpowiednio dostosować uderzenia plastikowych rurek do wyświetlonego wyzwania muzycznego. Tylko zgrana „ekipa” będzie w stanie wygenerować prawdziwe i poprawne dźwięki. W miarę postępów wzrasta tempo i trudność, a bloki z nutami poruszają się szybciej. Trzeba natychmiast zareagować, by utrzymać prawidłowy rytm.

Wnioski rozwojowe

Boom Time to znany na całym świecie sposób na pobudzenie atmosfery wśród publiczności konferencji. To zabawne, angażujące i rzeczywiste wydarzenie, podczas którego każdy odnajdzie w sobie duszę artysty. To wyzwanie stworzone, by wyzwalać i pobudzać ukryte pokłady energii, które drzemią w uczestnikach eventu.

Related Testimonial

To, co zaczęło się jako muzyczny dysonans, przerodziło się w spójną, zsynchronizowaną produkcję muzyczną. Delegaci czując się podekscytowani i rozradowani byli gotowi do rozpoczęcia swojej Krajowej Konferencji z poczuciem jedności dzięki temu, co wspólnie

Office Depot

Poproś o wycenę