British American Tobacco Fortnite Go Team

Fortnite to popularny temat zajęć Go Team

Opublikowano 27 mar 2019

Cele

Firma British American Tobacco jest wieloletnim klientem Catalyst Mexico, który corocznie dostrzega korzyści płynące z zajęć zespołowych opartych na rozwiązaniach.

Każdego roku British American Tobacco poszukuje jeszcze bardziej imponujących zajęć ukierunkowanych na osiąganie wyników niż miało to miejsce w poprzednich latach. Ponadto preferują oni zajęcia, w których zastosowane są nowe technologie.

W tym przypadku BAT zainteresowany był zajęciami wspomagającymi tworzenie więzi w zespole, które byłyby zabawne i wciągające, ukierunkowane na na współpracę, kreatywne myślenie i rozwiązywanie problemów.

British American Tobacco Fortnite Go Team

Cele w skrócie

  • Współpraca jako kompleksowa jednostka biznesowa
  • Zajęcia zapewniające rywalizację w celu opracowywania strategii rozwiązywania problemów
  • Pobudzanie nieszablonowego myślenia i zachęcanie do kreatywności.

British American Tobacco Fortnite Go Team

Rozwiązanie

Aplikacja Go Team firmy Catalyst była podstawą dopasowanych do potrzeb zajęć z budowania zespołu opartych na technologii. W dniu prowadzenia tych zajęć zespoły musiały przechodzić przez serię różnych zadań, każde z nich było nieco trudniejsze od ostatnio wykonywanego. Dzięki tej aplikacji, zaprojektowanej w taki sposób, że swoim wyglądem i odczuciami przypominała popularną grę online „Fortnite” z 2017 r. od Epic Games, wszyscy uczestnicy byli momentalnie oczarowani i pozostali zaangażowani przez całe zajęcia.

Wyzwania były odzwierciedleniem tematów i awatarów gry Fortnite i obejmowały one:

  • Taniec zwycięstwa w stylu Fortnite
  • Rzucanie bomb - symulowane przez wszystkich członków zespołu wrzucanie fajerwerków wybuchających z hukiem do niewielkiego pojemnika z dużą szybkością.
  • Filmowanie swojego zespołu mającego imprezę koncertową DJ Marshmallow'a pełną masek i rekwizytów.
  • Tańczenie Macareny przy jednoczesnym wykrzykiwaniu wartości firmy!
  • Rozwiązywanie zagadek związanych z ich firmą oraz innymi losowo dobieranymi faktami.

W finale w stylu Battle Royale wszystkie zespoły musiały zebrać się razem w jedną grupę, współpracując w celu odblokowania ostatnich elementów gry.

British American Tobacco Fortnite Go Team

Rezultat

Ogólnie, zajęcia te były ogromnym sukcesem. Uczestnicy mieli niesamowitą zabawę i dużo radości. Temat z gry Fortnite był wielkim hitem dla wszystkich! Różnorodne zajęcia oraz zagadki stanowiące wyzwanie były możliwe do osiągnięcia przez zespół, a tym samym sprzyjały kreatywnemu myśleniu, pozytywnemu nastawieniu do rozwiązywania problemów oraz większemu zrozumieniu odmiennych mocnych stron każdego z uczestników.

Wszystkie opinie klientów