Go Team

Narzędzie do tworzenia każdej gry terenowej, jaką sobie tylko wymarzysz.

1 - 4 godziny
Na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

Uczestnicy otrzymują tablety z aplikacją Go Team. Dzięki połączeniu z GPS, aplikacja informuje użytkowników, w jakim miejscu się znajdują i gdzie powinni się kierować, żeby odnaleźć kolejne zadania. Celem uczestników staje się dotarcie do oznaczonych punktów, umiejętne odczytanie wskazówek i wykonanie różnorodnych zadań. Przewidziane w grze misje charakteryzują się różnym stopniem trudności i wymagają odpowiedzi w różnej formie – odesłania zdjęć, filmików czy zaznaczenia prawidłowego rozwiązania w aplikacji. Fabułę całej rozgrywki, charakter zadań, stopień powiązania ze specyfiką Klienta – tworzymy na specjalne zamówienie klienta, albo też sięgamy po istniejące już scenariusze oparte o to wygodne narzędzie.

Wnioski rozwojowe

Go Team to narzędzie, za pomocą którego budowany jest duch zespołu. Uczestnictwo w grze pobudza w uczestnikach zaangażowanie, chęć nawiązywania aliansów lub wchodzenia w zdrową rywalizację z innymi zespołami i pobudza drzemiące w uczestnikach pokłady kreatywności. Cała mechanika Go Team jest tak stworzona, aby zespoły musiały wymieniać między sobą informacje, czasami zasoby i wspierać się na różne sposoby. A do tego potrzebna jest przemyślana strategia i sprawne działanie. Gra ukazuje również schematy działania, jakimi kierowali się uczestnicy, gromadzi materiał z ich wędrówki i zapewnia natychmiastową możliwość reakcji ze strony organizatorów gry. Zgromadzony materiał łatwo jest opracować, przeanalizować i wyciągnąć z niego wnioski na przyszłość, również pod kątem rozwojowym.

Rekomendacje

Uczestnicy przygód Go Team w Siguldzie powrócili w bardzo dobrym nastroju i zadowoleni z bardzo dobrze przygotowanego, starannie zaaranżowanego wydarzenia. Każdy był w stanie wybrać, ile czasu chce iść, i ile rzeczy chce zobaczyć z Siguldy. Każdy był nała

Evija Dreimane
Ernst & Young Baltic

Poproś o wycenę