Go Team

Wyzwania GPS, wyzwania fotograficzne i video w świetnych lokalizacjach.

1 - 4 godziny
Na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

Uczestnicy gry otrzymują tablety z aplikację Go Team połączoną z GPS-em. Podążają za strzałką po wyznaczonym przez nas terenie - może to być miasto, jego dzielnica bądź budynek. Ich głównym zadaniem staje się dotarcie do oznaczonych punktów i stosowanie się do podanych na tabletach wskazówek. Przewidziane w grze zadania logiczne charakteryzują się różnym stopniem trudności i wymagają odpowiedzi w różnej formie – odesłania zdjęć, filmików, zaznaczenia prawidłowej odpowiedzi itp. Wszystkie dotyczą fabuły, którą tworzymy na specjalne zamówienie Klienta. Ta z kolei może być związana z celami biznesowymi czy przyszłymi wyzwaniami firmy.

Wnioski rozwojowe

Go Team to narzędzie, za pomocą którego budowana jest jedność w zespole. Uczestnictwo w grze pobudza w uczestnikach mocniejsze zaangażowanie w wyznaczone zadania, chęć nawiązania współpracy z innymi i pobudzenia drzemiących pokładów kreatywności. Cała mechanika Go Team jest tak uszyta, aby zespoły musiały wymieniać między sobą informacje, czasami zasoby, posiłkować się i wspierać się na różne sposoby, bo – jak z czasem się okazuje – uczestnicy grają wspólnie do jednej bramki. A do tego potrzebna jest przemyślana strategia i sprawne działanie. Gra ukazuje również schematy działania, jakimi kierowali się uczestnicy, pokonując kolejne zadania. Łatwo je przeanalizować i wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość.

Related Testimonial

Uczestnicy przygód Go Team w Siguldzie powrócili w bardzo dobrym nastroju i zadowoleni z bardzo dobrze przygotowanego, starannie zaaranżowanego wydarzenia. Każdy był w stanie wybrać, ile czasu chce iść, i ile rzeczy chce zobaczyć z Siguldy. Każdy był nała

Evija Dreimane
Ernst & Young Baltic

Poproś o wycenę