Zespoły z AXA Asia są w pełni zaangażowane dzięki zajęciom Go Team

Opublikowano 1 kwi 2019

Arnaud Mounier, Dyrektor Regionalny ds. Inwestycji w firmie AXA Asia w rozmowie z Davidem Simpsonem z Team Building Asia.

Jakie było twoje doświadczenie z dzisiejszych zajęć Go Team?

Zaliczyliśmy wiele zajęć związanych z poszukiwaniem skarbów i tego rodzaju zajęć plenerowych, jednak używanie tabletów jako narzędzia jest naprawdę potężną siłą napędową dla pracowników, aby zaliczyli oni nowy rodzaj zajęć z poszukiwania skarbów - robienia zdjęć i uzyskiwanie opinii zespołu w czasie rzeczywistym, więc było to naprawdę świetne.

A jakie cechy osobowości i zachowania członków zespołu zauważyłeś? Co zaobserwowałeś?

Gdy myślisz o klasycznych zajęciach z poszukiwania skarbów, to masz przed oczami kogoś z mapą, a inne osoby nie są aż tak zaangażowani. Sądzę, że dzięki tego rodzaju aplikacji i urządzeniu tego typu wszystkie osoby chcą uczestniczyć i było to naprawdę wciągające dla wszystkich osób w zespole.

Co twoim zdaniem podsumowuje to, co jest wspaniałe w tym programie Go Team?

Rzeczywiście program ten używa dzisiejszej technologii, aby faktycznie zobrazować, w jaki sposób możemy korzystać z niej dla zabawy, ale również dla biznesu, natomiast dla nas było to bardzo ważne, aby uzyskać takie powiązanie w warunkach biznesowych. Dlatego, był to faktycznie wielki sukces.

Wszystkie opinie klientów