Pomagaj z inicjatywą B1G1

Cieszymy się, że jesteśmy partnerem międzynarodowej organizacji B1G1, której głównym założeniem jest wsparcie najbardziej potrzebujących na całym świecie. Każdy projekt komercyjny, który realizujemy w ramach tej organizacji, łączy się z odprowadzeniem pewnego procentu jego wartości dla potrzebujących z bazy B1G1.

Catalyst Global naprawdę wpływa na innych poprzez teambuilding. Wykraczamy z tym poza zwykłe słowa i poza to, czego możesz się spodziewać. Za każdym razem, gdziekolwiek na świecie, ktokolwiek uczestniczy w programie Catalyst Global z jednym z ich partnerów, Catalyst Global oddaje część zysków na specjalnie wyselekcjonowane, wiele znaczące projekty B1G1. Ale to nie koniec, partnerzy, którzy są członkami B1G1, również oddają swoją część za każdym razem, gdy prowadzą program, zwiększając tym samym darowiznę.

giving with B1G1

B1G1 - Unikalny Model Ofiarowywania

Zdecydowanie zalecamy sprawdzenie B1G1. W odróżnieniu od konwencjonalnych modeli ofiarowywania, B1G1 pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom zwiększyć wpływ społeczny poprzez utrwalanie umiejętności w codziennych operacjach biznesowych. Każda transakcja biznesowa (czyli tak naprawdę Twoja codzienna działalność), już od 1 grosza, może mieć wpływ na czyjeś życie.

Pozytywna ścieżka rozwoju

Dla nas, w Catalyst, jest to pełna 'pozytywna ścieżka rozwoju': świetne projekty gier, wywieranie wielkiego wpływu na wszystkich uczestników i ich firmy, robienie wspaniałych rzeczy; razem z Tobą.

Nasze działania charytatywne