O Catalyst Global

Catalyst Global to pomysłodawcy korporacyjnego teambuildingu. Wiodący na świecie projektant gier biznesowych posiadający portfolio 140 sprawdzonych programów. W 2018, na całym świecie ponad ćwierć miliona uczestników sprawdziło 3764 produktów teambuildingowych od Catalyst Global! Co doprowadziło do naszego sukcesu?

Nasze badania pokazują, że firmy na całym świecie szukają sposobów na zwiększenie zaangażowania i motywacji swoich pracowników. Wiedzą oni, że personel musi przyjąć strategię pomyślności i byc codziennie świadomy i odstresowany. Aby odnieść sukces, muszą oni ulepszyć podstawowe umiejętności pracy zespołowej, takie jak komunikacja, współpraca i kreatywne myślenie.

Innowacyjny Rozwój Produktu

W Catalyst Global tworzymy innowacyjne, kreatywne produkty do teambuildingu poprzez szeroko zakrojone badania i rozwój. Interesujemy się aktualnymi trendami w psychologii motywacyjnej i zwracamy szczególną uwagę na sprawdzone techniki tworzenia rzeczywistych zmian w korporacjach oraz używamy tej wiedzy do rozwijania naszych gier. Stale badamy, sposoby, w jaki możemy wykorzystać technologię w tworzeniu naszych produktów. Dzięki stale rosnącemu portfolio sprawdzonych produktów do teambuildingu, jesteśmy dumni z naszego szerokiego spektrum klientów, którzy regularnie zwracają się do Catalyst w celu zwiększenia dynamiki swoich zespołów.

Bogate doświadczenie, testy w terenie i modyfikacje

Zespół rozwoju Catalyst Global czerpie ogromne korzyści z posiadania partnerów w sieci Catalyst. Nasze programy teambuildingowe są dynamiczne. Zachęcamy i namawiamy naszych partnerów do opiniowania nowych sposobów sprzedaży i dostarczania naszych programów oraz sposobów ich dostosowywania do aspektów kulturowych i regionalnych. Dlatego, kiedy rezerwujesz program teambuildingowy od Catalyst w dowolnym miejscu na świecie, wiesz, że kupujesz oryginalny produkt, zawierający unikalne szczegóły, których nie można znaleźć w tańszych imitacjach.

Stałe, wysokie standardy produktów i ich realizacji na całym świecie

W Catalyst Global wysoko cenimy jakość naszych produktów oraz profesjonalny sposób ich sprzedaży i realizacji tak, aby sprostać wyjątkowym potrzebom każdego klienta. Catalyst Global prowadzi kompleksowe, bieżące programy szkoleniowe dla swoich partnerów, aby zapewnić im utrzymanie doskonałości w sprzedaży i realizacji programów teambuildingowych od Catalyst. Partnerzy Catalyst Team Building Network codziennie dzielą się wiedzą i najlepszymi praktykami na wewnętrznym forum, a także spotykają się co roku twarzą w twarz na regionalnych i globalnych konferencjach.

Realizacja Produktów na Świecie

Siec Catalyst Global jest obecnie największa na świecie. Dzięki przedstawicielom w ponad 90 krajach na całym świecie Catalyst posiada lokalną wiedzę i kompetencje w Twoim regionie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz serii wydarzeń w kilku miejscach, czy pojedynczego wydarzenia w dowolnym miejscu na świecie, Catalyst może zrealizować to dla Ciebie. Catalyst rozumie potrzeby międzynarodowych organizacji, dostarczając spójne programy na całym świecie, posiadając ogólnoświatowe biura dystrybucyjne, sprzęt i personel. Dzięki temu Catalyst może zagwarantować, że produkty będą dostarczone po konkurencyjnej cenie, i nie kosztem obniżania standardu.

Catalyst Team Building – Catalyst dla trwałych zmian w organizacjach na całym świecie