Catalyst Poland

O Catalyst Poland

Catalyst Poland jako uznana polska firma teambuildingowa, działa w Polsce na wyłącznej licencji Catalyst Team Building.

Dlaczego Catalyst?

Catalyst Global jest powszechnie uznawany za światowego lidera w innowacyjnym teambuildingu. Programy teambuildingowe od Catalyst były nagradzane. Wyznaczyliśmy standardy branżowe w zakresie innowacji, doskonałości w projektowaniu i dostarczaniu programów, a także znaczeniu w aktualnym środowisku biznesowym.

Nasze Portfolio

Jesteśmy znani z naszego imponującego portfolio programów teambuildingowych i naszej zdolności do dostosowywania wydarzeń do każdej sytuacji, celu lub grupy w dowolnym miejscu oraz poprowadzenia ich z uwagą na szczegóły organizacyjne, czas i w ramach określonego budżetu.

Wysokie Standardy Realizacji

Oferujemy naszym klientom wolne od ryzyka doświadczenie. Dzięki naszej dbałości o szczegóły, wysokiemu poziomowi realizacji i ogromnemu doświadczeniu. Jako część Catalyst Group mamy dostęp do portfolio sprawdzonych na całym świecie teambuildingów i treningowych gier biznesowych, które dostarczamy zgodnie ze standardami doskonałości Catalyst Global.

Nasze studium przypadku i referencje dostarczają rzeczywistych dowodów naszej wartości i pokazują korzyści, jakie mogą zaoferować eventy teambuildingowe i eksperymentalne programy nauczania. Oferujemy ten sam poziom usług naszym wieloletnim międzynarodowym klientom i małym firmom, jak również nowym klientom.

Nasze relacje z tobą

Uwielbiamy wchodzić w interakcję z naszymi odbiorcami, inspirując osiągnięcia delegatów i pomagając w tworzeniu zmian w organizacji. Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu w teambuildingu powinieneś osiągnąć swoje cele w przeciągu dnia, osiągając trwałe rezultaty, bawiąc i angażując się!

Pozwól nam opracować z Tobą odpowiednie rozwiązanie do twojej grupy. Skontaktuj się z nami.

Catalyst Poland opiera się na biznesowym know-how, profesjonalizmie, rzetelności, a także pasji i innowacyjności. Polski zespół Catalyst dba o to, by proponowane programy nie tylko były zabawne i angażujące, ale też niosły ze sobą korzyści biznesowe dla Klientów, przynosiły trwałą zmianę jednostkom, zespołom i organizacjom. To jest właśnie siła "experiential learning" (uczenia się przez doświadczenie) - dzięki niej ludzie uczą się współpracy, podejmowania decyzji czy przewidywania ich konsekwencji. Niezależnie od tego, czy event jest realizowany na świeżym powietrzu, czy w pomieszczeniach, pełne wykorzystanie możliwości edutainment pozwala doskonalić zarządzanie i daje niezbędną praktykę w bezpiecznym środowisku gier i programów teambuildingowych. Stanowią one bardzo skuteczne narzędzie do budowania zespołów, usprawniania komunikacji i rozwijania współpracy między uczestnikami.

Zespół Catalyst Poland dba o jakość usług, zbierając laury za zaangażowanie i elastyczność w kontakcie z odbiorcami. Dzięki bliskim relacjom z Klientami, długo po realizacji programu, zespół Catalyst monitoruje jego efekty dla firmy, aby doprowadzać do trwałej i pozytywnej zmiany. Wymaga to otwartej komunikacji z partnerami biznesowymi i klientami, otwarcia się na informację zwrotną i zdobywania wiedzy do przyszłych projektów. Wszystkie opinie są cenne, gdyż pozwalają się rozwijać i doskonalić. Catalyst Poland bacznie obserwuje, jak dynamicznie zmienia się otoczenie biznesowe i zmienia się wraz z nim. Polski zespół jest zwinny, zawsze szuka inspiracji do dostarczania najbardziej aktualnych, kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań, które najlepiej odpowiadają potrzebom zespołów. A dzięki bogatej i różnorodnej ofercie produktów teambuildingowych, świetnie wyszkolony zespół ekspertów w Catalyst jest dobrze przygotowany, by odpowiadać na wszelkie potrzeby integracji i budowania współpracy w każdym miejscu w Polsce.

Catalyst Poland