Tworzenie więzi w zespole poprzez moc muzyki

Opublikowano 11 mar 2017 przez Alexandra Pett

Firma Eventology, w ramach współpracy z firmą Tom Lee Music, z przyjemnością informuje o pomyślnym przeprowadzeniu w ostatnim czasie zajęć Orchestrate! - po raz pierwszy te przełomowe firmowe zajęcia z budowania zespołu odbyły się na terenie obu Ameryk.

W jedynie 90 minut 350 osób (bez konieczności posiadania przygotowania muzycznego), które było prowadzone przez Maestrę Edette Gagné oraz jej zespół profesjonalnych muzyków zostało przeobrażone w kompletną orkiestrę.

Wydarzenie to, które odbyło się w Whistler, Kolumbia Brytyjska, sprawiło, że duża grupa podzieliła się na mniejsze sekcje instrumentalne, w szczególności sekcję skrzypiec, klarnetów, altówek, wiolonczel, sekcję perkusyjną oraz trąbek. Każda grupa była prowadzona przez profesjonalnych muzyków, aby zagrać jeden z najbardziej znanych i emocjonalnie urzekających utworów muzyki orkiestrowej.

“Uczestnicy nie tylko stanęli w obliczu nauczenia się gry na nowym instrumencie w bardzo krótkim czasie, ale także oczekiwano od nich słuchania siebie nawzajem, przyglądania się ich dyrygentowi i nauczycielom oraz przystosowania swoich osiągnięć w celu wspólnego działania z całą grupą - i to wszystko przy jednoczesnym przeżyciu najwspanialszego momentu w swoim życiu” stwierdziłEllery Ferguson, Dyrektor ds. Edukacji w Tom Lee Music.

Na zakończenie 45-minutowych sesji grupy zostały ponownie zgromadzone razem w wielkim holu, aby zagrać to, czego się właśnie nauczyły jako jedna orkiestra pod dyrekcją Maestry.

“W ciągu 20-letniego doświadczenia w budowaniu zespołu jeszcze nigdy nie widziałam tak emocjonalnej reakcji na zorganizowane zajęcia. Sprawienie, że podczas finałowego występu każdy zagrał to, czego nauczył się razem z innymi doprowadziło do pojawienia się łez radości oraz uśmiechu od ucha do ucha. To było niesamowite widząc 350 osób współpracujących ze sobą w ramach perfekcyjnego współdziałania po spędzeniu tak krótkiego czasu na naukę całkowicie nowych umiejętności”.Alexandra Pett, Dyrektor Generalny Eventology
“Finałowy występ był po prostu spektakularny — wspomnieniem, które będzie wywoływało uśmiech przez lata; nikt nawet nie zamierzał kończyć, a wręcz wszyscy chcieli grać dalej i czerpać przyjemność z muzyki, jaką wspólnie tworzyli”.Ellery Ferguson, Dyrektor ds. Edukacji w Tom Lee Music.

Firma Eventology z siedzibą w Squamish, Kolumbia Brytyjska, posiada wyłączną licencję na sprzedaż i oferowanie produktów z budowania zespołu firmy Catalyst Global na terenie Kanady. Firma Eventology, znana także pod nazwą Catalyst Canada, wraz z partnerami Catalyst Global na terenie obu Ameryk oraz na całym świecie, są podekscytowani możliwością oferowania takich emocjonalnie urzekających zajęć z budowania zespołu, a także organizowania innych światowej klasy skutecznych i dostosowywanych do potrzeb zajęć.

Wszystkie opinie klientów