Orchestrate!

Mówi się, że muzyka ma moc poruszania ludzi. Orchestrate! pobudzi każdy zespół do osiągnięcia tego, co wydaje się niemożliwe.

2 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
40 - Nieograniczone

Przebieg gry

Przedstawiamy Orchestrate!, unikatową integrację, która odmienia ludzi i zbliża ich do siebie jak nigdy wcześniej. Uczestnicy tego wyzwania zostają najpierw podzieleni na sekcje instrumentalne np. smyczkową, dętą czy perkusyjną, a następnie pracują w grupach pod kierunkiem profesjonalnych muzyków. Po opanowaniu podstawowych umiejętności jednoczą siły i tworzą razem jedną zgraną orkiestrę symfoniczną, która pod batutą dyrygenta odgrywa porywający utwór muzyczny. Efekt jest zawsze mocny, elektryzujący i zapadający w pamięci uczestników na zawsze...

Wnioski rozwojowe

Projekt zaliczony jest do grona najbardziej prestiżowych, wyjątkowych i spektakularnych team buildingów. Prowokuje uczestników do wykorzystania całego drzemiącego w nich potencjału oraz do wyjścia poza dostrzegane przez nich ograniczenia. Wymaga uwierzenia w swoje możliwości, pracy, skupienia i prawdziwej współpracy w ramach całego zespołu. Wynagrodzeniem tego trudu jest doświadczenie, którego nie da się zapomnieć. Orkiestra symfoniczna to chyba najlepszy przykład zespołu ludzi, który funkcjonuje jak jeden organizm. Muzycy wykonujący różne zadania muszą dostroić się do siebie i współpracować, aby osiągnąć wspólny cel. Do tej pory podobne doświadczenie zarezerwowane było tylko dla zawodowych muzyków. Teraz to możliwe dla każdego dzięki Orchestrate!.

Rekomendacje

Energia na sali była zdumiewająca, ludzie wyszli naprawdę nabuzowani… zainspirowani tym, co osiągnęli, siłą zespołu i optymizmem co do przyszłości. Dwa tygodnie później wciąż o tym rozmawiali !! Błyskotliwe wydarzenie… znakomicie wyegzekwowane.

Lloyds Pharmacy

Poproś o wycenę