alexandra pett

Alexandra Pett

Założyciel i dyrektor w Eventology, Canada

LinkedIN : Alexandra Pett

Założyciel i dyrektor w Eventology Canada ze specjalizacją w zarządzaniu eventami, kreatywnym projektowaniu wydarzeń i strategii szkoleń.

Alexandra angażuje zespoły poprzez uczenie się, motywację i zabawę od ponad 15 lat oraz pracowała w wielu różnych branżach, w tym w firmach takich jak Barclaycard, Bell Kanada, Schneider Electric i Bayer. Pochodząca z Wielkiej Brytanii, Alexandra pomogła setkom przodujących brytyjskich firm w zrealizowaniu wymiernych programów szkoleniowych i rozwojowych, zarządzała zespołami ds. żywności i napojów w Europie, a także dostarczała inspirujących i wciągających wydarzeń dla jednej z głównych firm teambuildingowych i szkoleniowych w Wielkiej Brytanii.

Po przeprowadzce do Kanady w 2008 r. Alexandra dostrzegła na rynku miejsce dla wysoce interaktywnych i wymiernych działań teambuildingowych, które zapewniają wszechstronne zrozumienie unikalnych potrzeb kulturalnych i biznesowych w Kanadzie. Z tego narodziło się Eventology.

Opierając się na własnych doświadczeniach, wiele podróżując i pracując z wieloma różnymi kręgami kulturowymi przez wiele lat, Alexandra rozumie trudności, które mogą pojawić się podczas prowadzenia i zarządzania wielokulturową kadrą pracowniczą w Kanadzie.

Articles by this Author