Wieczorna kolacja to idealny czas na integrację.

Opublikowano 28 paź 2023 przez Johnny Machiels

Jaka będzie najbardziej odpowiednia aktywność integracyjna? Gra miejska z użyciem GPS? Aktywność z dużym wysiłkiem fizycznym? A może po prostu zabawy na plaży? Nadszedł czas na coroczny dzień budowania zespołu. Musisz wybrać jedną z wielu możliwości. Co będzie najbardziej odpowiednie dla twoich pracowników? Co spodoba się wszystkim? Spróbuj zorganizować kolację! Przecież kolacje zawsze cieszą się popularnością. Masz wszystko i wszystkich pod jednym dachem. Każdy ma czas na rozmowę i nawiązanie więzi. I szczerze mówiąc, wszyscy i tak muszą zjeść. Ale kolacja oferuje znacznie więcej niż tylko zaspokojenie głodu.


Idealne zakończenie dnia

Po intensywnym dniu pełnym spotkań i projektów nie ma nic lepszego niż zrelaksowanie się i pozbycie się myśli o pracy. Robiąc to, czujesz się w pełni naładowany i gotowy, by zanurzyć się w nowy dzień pracy następnego ranka. Kolacja to idealna okazja do zrelaksowania się i naładowania baterii. Nie tylko wszyscy mogą delektować się smacznym posiłkiem, ale również wprowadzasz element zabawy do wydarzenia. Nasza gra w stylu "murder mystery"— podobna do światowej sławy gry Cluedo — sprawia, że twoja kolacja staje się doskonałą aktywnością integrującą zespół.

The Curio SHow

Wspaniały wieczór dla wszystkich

Niektórzy lubią rozwiązywać równania matematyczne, inni uwielbiają doskonalić swoje umiejętności organizacyjne, a jeszcze inni świetnie radzą sobie z rozwiązywaniem zagadek kryptograficznych. Wszystkie te umiejętności są potrzebne podczas wydarzeń, które dla was organizujemy. Zauważysz również, że nie ma tu żadnych wyzwań fizycznych: każdy, kto mniej entuzjastycznie podchodzi do sportu i aktywności, może wciąż świetnie się bawić przez cały wieczór. Dzięki szerokiej gamie gier zawsze znajdzie się taka, która idealnie odpowiada zainteresowaniom twojej firmy i twoich pracowników. Jedynym trudnością, jaką napotkasz, będzie znalezienie pracownika, który nie będzie cieszył się z aktywności!

quickfire

Dopasowane do twoich potrzeb

Wiele naszych gier może być całkowicie spersonalizowanych. Takim przykładem jest Quickfire. To gra, w której uczestnicy korzystają z iPadow do odpowiadania na pytania i wykonywania różnych zadań. Dostosowujemy ją do twojej firmy i twoich pracowników, aby stworzyć wieczór pełen zabawy i śmiechu. Innym świetnym produktem na wieczorne imprezy i spotkania przy kolacji jest Curio Show, gdzie zespoły bawią się w zgadywanie, blefowanie i wnioskowanie, oceniając wiek i wartość kolekcjonowanych przedmiotów. Twórcza gra słów i inteligentne pytania przyciągają wszystkich, co w efekcie daje nam wieczór pełen dobrej i lekkiej zabawy.

Spóźniony?

Nic nie jest tak nieprzewidywalne jak dzień pracy. Często spotkania się przedłużają. I jak często odkrywasz, że projekty będą potrzebować więcej czasu niż planowano? Możliwe, że w dniu twojego kolacyjnego wydarzenia odbywa się spotkanie, które trwa do końca dnia. Na szczęście nie musisz się tym w ogóle martwić. A co jeśli spóźnisz się godzinę na swoje kolacyjne wydarzenie? Rozpoczynamy, gdy będziesz gotowy.

quickifre

Możesz poznać swoich współpracowników z innej strony

Przynajmniej tak często się dzieje wtedy, gdy naprawdę poznajesz swoich kolegów poza miejscem pracy. Menadżer HR nagle okazuje się pełną humoru osobą, a Jan z finansów to ekspert w odpowiadaniu na pytania o show-biznes. Wydarzenie przy kolacji jest idealne do poznania swoich kolegów wód innej, mniej formalnej strony. I to nie tylko korzystne dla atmosfery w pracy: zyskujesz także szacunek dla siebie nawzajem. A kto wie? Prawdziwa przyjaźń może również zrodzić się między kolegami, którzy wcześniej niewiele o sobie wiedzieli.

Johnny Machiels

Partner zarządzający w Event Masters

Partnerem zarządzający w Event Masters i posiadacz 23-letniego doświadczenia w teambuildingu, szkoleniach, wydarzeniach i zarządzaniu zespołami.

Wszystkie Artykuły

Polecane lektury