Quickfire

Zespoły wykorzystują twórczość, dowcip i fantazję, by sprostać fizycznym, umysłowym i kreatywnym wyzwaniom.

30 minuty - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Uczestnicy otrzymują tablety, lub grają na własnych smartfonach, po ściągnięciu naszej aplikacji Quickfire. Dodatkowo jako wyposażenie dostarczamy pudło z akcesoriami oraz walutą w grze. Zadaniem graczy jest pomyślne ukończenie jak największej liczby wyzwań w określonym czasie. Wyzwania umysłowe, kreatywne i fizyczne różnią się poziomem trudności oraz formą udzielania odpowiedzi – albo jako zdjęcie, wskazanie poprawnej odpowiedzi z listy, wskazanie kilku prawidłowych odpowiedzi, zadania otwarte i inne. Zespoły wybierają te wyzwania, z którymi jest im „po drodze”, cały czas szacując zyski, straty i szanse na dodatkową nagrodę przy włożeniu większego wysiłku w zadanie. W miarę upływu czasu tempo i ryzyko w grze rosną, tworząc niezwykle angażującą atmosferę zabawy, rozrywki i zdrowej, zespołowej rywalizacji.

Wnioski rozwojowe

Udział w Quickfire daje pewien materiał do omówienia pracy zespołowej, zaangażowania i podejmowania inicjatywy przez uczestników. Wyzwania grupowe wymagają od zespołów kreatywnego myślenia, ludzie mają przestrzeń do rozwijania umiejętności komunikacyjnych, by wypracować wspólną strategię, a następnie przejść do szybkiego i skutecznego działania. Tu chodzi o to, by wszyscy nauczyli się dostrzegać i doceniać swoje mocne strony i różnorodne talenty współpracowników.

Aplikacja Quickfire daje dużą elastyczność w przystosowaniu tego narzędzia do wymagań danego Klienta, wydarzenia, ram czasowych. Interfejs aplikacji, nawigacja, grafika i zadania mogą zostać dostosowane do danej realizacji i odzwierciedlać markę, identyfikację wizualną, elementy kulturowe czy kluczowe treści Zleceniodawcy.

Rekomendacje

Skupiliśmy się na dynamice zespołu, umiejętnościach i rolach w naszym zespole. Quickfire był genialny, pomagając ludziom dostrzec swoje mocne i słabe strony oraz docenić to samo w innych. Zauważyliśmy znaczącą różnicę w sposobie, w jaki ludzie komunikują

Novartis

together apartZdalne - Hybrydowe - Multilokalizacyjne

Ta aktywność została zaprojektowana z myślą o spotkaniach stacjonarnych, zdalnych, hybrydowych i dla zespołów rozproszonych w różnych lokalizacjach. Jeśli Twój zespół pracuje z domu, w różnych lokalizacjach lub różnych krajach, zapytaj nas o zdalną lub hybrydową wersję wybranej aktywności. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować program dla Twojego zespołu.

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Ten produkt idealnie nadaje się do przeprowadzenia omówienia po danej aktywności team building. Aby zwiększyć efekt uczenia się i uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej sensownym, podsumuj swój event oddając głos uczestnikom poprzez naszą wyjątkową, personalizowaną aplikację. Team Assessment Tool przyniesie trwałe korzyści i wymierne efekty, wspierając integralność zespołu, indywidualny rozwój, kształtowanie nowych umiejętności, a tym samym napędzając wyniki biznesowe. Dowiedz się więcejPoproś o wycenę