Esther Daniel

Esther Daniel

Szef strategii angażowania partnerów w Catalyst Global

Esther Daniel on Linked In

Odpowiedzialna za zapewnienie efektywności organizacyjnej poprzez strategie zaangażowania partnerów sieci Catalyst Global.

Odpowiedzialna za ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych metod angażowania partnerów Catalyst Global na całym świecie w celu zapewnienia efektywności organizacyjnej i umocnienia pozycji Catalyst Global jako światowego lidera w teambuildingu korporacyjnym. Współpracuje z Catalyst Global Directors i partnerami sieciowymi w celu opracowania strategicznego planu marketingowego firmy. Wdraża strategiczne plany marketingowe w ramach Catalyst Global Group i jego 46 partnerów na całym świecie, zapewniając integralność marki Catalyst Global i wspólny mianownik wśród wszystkich partnerów Catalyst Global.

Ustanowia ona także skuteczne, otwarte kanały komunikacji w celu wsparcia istniejących partnerów i dalszego rozwoju sieci Catalyst Global. Wspieranie systemu i sieci wiedzy online, aby zapewnić wymianę informacji w sieci Catalyst Global. Aktywnie i stale identyfikuje ryzyko i możliwości zaangażowania systemu oraz opracowuje i wdraża strategie w celu rozwiązywania problemów.

Articles by this Author