The infinite loop

Wejdź w Nowy Świat Team Building z Wirtualną Rzeczywistością

Opublikowano 14 kwi 2019 przez Jonathan Hazley

Team building od zawsze był niezbędnym elementem tworzenia pozytywnego środowiska pracy. Od zachęcania pracowników do właściwej, wspólnej pracy, do uczenia się i rozumienia nawzajem swoich mocnych i słabych stron w celu zapewnienia wszystkim odpowiedniego wsparcia w miejscu pracy. Płynie z tego wiele korzyści. Team building może być wykorzystywany do promowania komunikacji, poprawy zarządzania czasem i wzmacniania więzi między jednostkami, podczas gdy konkurują one ze sobą lub współpracują w celu pokonania przeciwnych zespołów.

networking team building

Dlaczego Team Building?

Team building zachęca do uczestnictwa wśród pracowników i może pomóc nowym członkom przełamać bariery, zapewniając bardziej zrelaksowane środowisko towarzyskie oraz stworzenie silnych więzi.

Jednakże, gdy próbujesz namówić niechętnego członka zespołu do wzięcia udziału w ćwiczeniu team buildingowym, często odkrywasz, że koncentrują się oni na negatywnych aspektach, takich jak poświęcenie czasu z napiętego planu dnia lub są niechętni do angażowania się w działania społeczne.

Jako że team building jest doskonałą metodą budowania lepszej komunikacji w twoim zespole, dobrym pomysłem jest rozmowa z pracownikami przed zorganizowaniem wydarzenia team building. Zapytaj o preferowaną datę lub czas wydarzenia i przedyskutuj czy należy najpierw poświęcić czas na nadrobienie zaległości w pracy.

Alternatywnie, jeśli data i godzina są ustalone przez czynniki zewnętrzne, spróbuj zaangażować swój zespół w inny sposób. Możesz na przykład wysłać pomysły na wydarzenia lub inspiracje eventu team buildingowego oraz przeprowadzić głosowanie na temat tego, w czym najbardziej chciałby on wziąć udział.

Dobra komunikacja zaczyna się pomiędzy kierownictwem a jego personelem. Po osiągnięciu tego będziesz miał więcej wsparcia, aby zorganizować imprezę integracyjną mając wszystkich na pokładzie.

Flat out F1

Uczyń Team Building Ekscytującym

Zamiast polegać na tradycyjnych działaniach z zakresu team building, wydarzenie powinno promować ekscytację. Idealnie powinno być czymś nowym lub innym - jak również oferować tego jakże ważnego ducha rywalizacji!

Współczesny team building to umożliwia. Dzięki możliwościom budowania i ścigania się pojazdami, w tym bolidem F1 i łodzią regatową, nauczeniem całego zespołu grania razem orkiestralnej muzyki, a nawet pokonywaniem zegara i ucieczką z wielu trudnych sytuacji, dzisiejszy team building jest nieograniczony.

Team building powinien być ekscytujący! Kiedy wspominasz team building swoim pracownikom, powinieneś uzyskać radosne okrzyki i rozmowę o zainteresowaniach i oczekiwaniach. Jeśli zaś usłyszysz chór jęków lub westchnień, być może będziesz musiał zmienić podejście do team building i, jeśli to możliwe, zaangażować wszystkich pracowników. W ten sposób każdy poczuje, że ich opinia ma znaczenie, nawet jeśli będzie to szybkie i proste głosowanie w celu wybrania wydarzenia.

red alert

Technologia w Team Building

Dzisiejszy team building stwarza możliwości do technologicznych wydarzeń team building i włącza ekscytujące gadżety i urządzenia, przenosząc team building z czysto fizycznych lub mentalnych wyzwań, w całkowicie cyfrowy świat.

Nasz wspólny event zespołowy, Red Alert, jest doskonałym przykładem grywalizacji twojego doświadczenia z zakresu team building przy użyciu technologii. Każda drużyna otrzymuje skrzynię zawierającą sześć trudnych, technologicznych zagadek, które muszą rozwiązać, aby powstrzymać wirus komputerowy przed wyczyszczeniem systemu. Ponieważ zagadki z każdej skrzynki w pokoju muszą zostać rozwiązane, aby wykonać główne zadanie, zespoły muszą następnie zwrócić się do siebie nawzajem i współpracować w celu objęcia wirusa kwarantanną.

Gra zachęca do rozwijania zdolności, takich jak myślenie strategiczne, zarządzanie czasem i innowacyjność, ale pracownicy szybko zapomną o zdobywanych umiejętnościach, gdy zanurzą się w zabawie poprzez te technologiczne zagadki.

The infinite loop

Kolejny krok w Team Building

Zapraszamy cię do wypróbowania przyszłości team building - wirtualnej rzeczywistości.

Team building w wirtualnej rzeczywistości zapewnia pracownikom możliwość wkroczenia w nowy świat, cyfrowy świat, w którym zasady realnego świata już nie obowiązują. Gry wirtualnej rzeczywistości opracowano w taki sposób, że pozwalają ci latać, malować w 3D, stać na szczycie świata, a nawet przenosić się w przyszłość - potencjał jest naprawdę nieograniczony.

Wirtualna rzeczywistość jest kolejnym ulepszeniem w team building, a twoi pracownicy będą niewątpliwie zachwyceni, aby spróbować naszych nietypowych programów z zakresu team building.

The infinite loop

The Infinite Loop – Team Building z użyciem Wirtualnej Rzeczywistości

Infinite Loop to nasz nowy event team buildingowy z użyciem wirtualnej rzeczywistości i jest on fantastycznym sposobem na ulepszenie zarówno indywidualnych, jak i zespołowych umiejętności w kilku obszarach takich jak networking, współpraca, zarządzanie konfliktami, myślenie strategiczne, zaangażowanie i zarządzanie czasem.

Pracownicy są podzieleni na zespoły hakerów białych kapeluszy, którym powierzono zadanie super tajnej misji polegającej na przeskakiwaniu pomiędzy światem rzeczywistym a światem wirtualnym w celu uratowania człowieka, który został uwięziony w VR.

Zespoły otrzymują po jednym zestawie VR, który jeden z członków zespołu może używać do 'odwiedzania' wirtualnego świata. Stamtąd muszą oni opisać swoje otoczenie tak, aby inni członkowie zespołu mogli jak najlepiej rozwiązać zagadki w świecie rzeczywistym, otworzyć sekwencję drzwi i uwolnić uwięzionego gracza z jego wirtualnego więzienia.

Drużyny muszą konkurować ze sobą i będą mogły zobaczyć swoje postępy na głównym ekranie oraz porównać je z wynikami innych rywalizujących drużyn.

The infinite loop

Rezerwacja Twojego Następnego Eventu Team Building

Jeśli twoi pracownicy nigdy wcześniej nie doświadczyli VR lub chcesz spowodować ekscytację i zwiększyć oczekiwania na dzień z team building, jest to wydarzenie, które powinieneś zarezerwować!

Podczas gdy wirtualna rzeczywistość stopniowo staje się coraz bardziej przyjazna dla użytkowników, niektórzy ludzie są zniechęceni wysokimi cenami i potrzebą posiadania wielu systemów VR i dodatkowej, profesjonalnej platformy do ich obsługi. Nasz event z zakresu team building z użyciem VR pozwala twojemu personelowi skorzystać z fantastycznych narzędzi technologicznych, jednocześnie pomagając mu zdobyć cenne umiejętności i zachęcając go do jakże ważnego rozwoju osobistego.

Jeśli jesteś zainteresowany zarezerwowaniem dnia programu team buildingowego z użyciem VR lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych innych, skupiających się na technologii eventach team buildingowych, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży przez tę stronę - skontaktuj się z nami

Jonathan Hazley

Główny Manager w Team Challenge Company

Pasjonat tworzenia, projektowania i dostarczania unikalnych programów teambuildingowych dla rozwoju zespołów w firmach w Wielkiej Brytanii.

Wszystkie Artykuły

Polecane lektury