Flat Out Pyramid Puzzle

Zamień swój zespół w konstruktorów starożytnych piramid

1.5 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
20 - Nieograniczone

Przebieg gry

Na początku rozgrywki zespoły otrzymują szczegółowe plany i narzędzia do stworzenia elementów 3D potrzebnych do zbudowania piramidy. Drużyny współpracują ze sobą tak, aby połączyć elementy i stworzyć jedną wielką konstrukcję, a po jej złożeniu dekorują budowlę sloganami i kolorowymi materiałami odzwierciedlającymi wybrane treści klienta. Powstała bryła musi spełniać określone normy jakości jej wykonania, dlatego gra wymaga od uczestników dokładności, dyscypliny i precyzji w działaniu.

Wnioski rozwojowe

Umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania czasem oraz dostępnymi zasobami to kluczowe czynniki w procesie budowania jednej, wspólnej konstrukcji w wymiarze 3D. Dzięki Flat Out: Pyramid każdy uczestnik wyzwania ma szansę sprawdzić swoją rolę w zespole. To cenne doświadczenie, które pozostaje w pamięci uczestników na bardzo długo.

Rekomendacje

Flat Out Pyramids to ekscytujące i zabawne ćwiczenie z zakresu team building z prawdziwym poczuciem celu i zjednała członków naszego zespołu z Wizją i Misją firmy.

Anthony Sutcliffe, Director of Global Sourcing
Kingfisher Asia Limited

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Ten produkt idealnie nadaje się do przeprowadzenia omówienia po danej aktywności team building. Aby zwiększyć efekt uczenia się i uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej sensownym, podsumuj swój event oddając głos uczestnikom poprzez naszą wyjątkową, personalizowaną aplikację. Team Assessment Tool przyniesie trwałe korzyści i wymierne efekty, wspierając integralność zespołu, indywidualny rozwój, kształtowanie nowych umiejętności, a tym samym napędzając wyniki biznesowe. Dowiedz się więcejPoproś o wycenę