Flat Out Pyramid Puzzle

Zamień swój zespół w konstruktorów starożytnych piramid

1.5 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
20 - Nieograniczone

Przebieg gry

Na początku rozgrywki zespoły otrzymują szczegółowe plany i narzędzia do stworzenia elementów 3D potrzebnych do zbudowania piramidy. Drużyny współpracują ze sobą tak, aby połączyć elementy i stworzyć jedną wielką konstrukcję, a po jej złożeniu dekorują budowlę sloganami i kolorowymi materiałami odzwierciedlającymi wybrane treści klienta. Powstała bryła musi spełniać określone normy jakości jej wykonania, dlatego gra wymaga od uczestników dokładności, dyscypliny i precyzji w działaniu.

Wnioski rozwojowe

Umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania czasem oraz dostępnymi zasobami to kluczowe czynniki w procesie budowania jednej, wspólnej konstrukcji w wymiarze 3D. Dzięki Flat Out: Pyramid każdy uczestnik wyzwania ma szansę sprawdzić swoją rolę w zespole. To cenne doświadczenie, które pozostaje w pamięci uczestników na bardzo długo.

Rekomendacje

Przekroczyłeś nasze oczekiwania - dobrza robota! Będziemy w kontakcie! Recenzja naszego zespołu to „WOW”! Nigdy nie sądzili, że to, co stworzyliśmy, jest możliwe. Jak powiedziałeś: niemożliwe ku możliwemu! Kochamy piramidy Flat Out Pyramids.

Barclays Capital

Poproś o wycenę