Flat Out: Pyramid Puzzle

Zespół współpracują. aby stworzyć i udekorować gigantyczną piramidę

1.5 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
20 - Nieograniczone

Przebieg gry

Na początku rozgrywki zespoły otrzymują szczegółowe plany i narzędzia do stworzenia elementów 3D potrzebnych do zbudowania piramidy. Zespoły współpracują ze sobą tak, aby połączyć elementy i stworzyć jedną wielką konstrukcję. Po jej złożeniu, drużyny dekorują budowlę sloganami i kolorowymi materiałami, których zadaniem jest zwizualizowanie najważniejszych wartości firmy. Powstała bryła musi spełniać określone normy jakości jej wykonania. To zadanie wymaga dokładności, zdyscyplinowania i precyzji wykonania.

Wnioski rozwojowe

Umiejętność rozwiązywania problemów, zarządzania czasem oraz dostępnymi zasobami to kluczowe postawy w procesie budowania jednej, wspólnej konstrukcji w wymiarze 3D. Dzięki Flat Out: Pyramids: Giant 3D pyramid puzzle każdy uczestnik wyzwania ma szansę sprawdzić swoją przydatność w zespole. To cenne doświadczenie, które pozostaje w pamięci uczestników na bardzo długo.

Przekroczyłeś nasze oczekiwania - dobrza robota! Będziemy w kontakcie! Recenzja naszego zespołu to „WOW”! Nigdy nie sądzili, że to, co stworzyliśmy, jest możliwe. Jak powiedziałeś: niemożliwe ku możliwemu! Kochamy piramidy Flat Out Pyramids.

Barclays Capital

Poproś o wycenę