Chain Reaction TableTop

Zaprojektuj skomplikowaną reakcję łańcuchową

1 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
12 - Nieograniczone

Przebieg gry

W Chain Reaction zespoły mają za zadanie zbudować kilka prostych konstrukcji, z których każda znajduje się na oddzielnym stole. Następnie należy je połączyć ze sobą tak, by stworzyły jedną wspólną, złożoną reakcję łańcuchową, która płynnie przeniesie energię z początkowego do końcowego sektora. Uczestnicy muszą wykazać się kreatywnością. Podczas budowy wykorzystują różne rodzaje materiałów i działające na nie siły. Tuż przed finałem uczestnicy wyzwania przeprowadzają testy, dające odpowiedź czy poprawnie wykonali swoje zadanie. Na koniec zostaje uruchomiony cały mechanizm, a spektakl przenoszenia energii z punktu do punktu zawsze budzi wielkie emocje i daje niebywałą satysfakcję. Program jest także metaforycznym przedstawieniem każdej instytucji – wszystkie jej elementy są od siebie zależne, oddziałują wzajemnie na siebie i składają się na wspólny wynik.

Wnioski rozwojowe

Projekt służy budowaniu zaangażowania, poprzez skupienie uczestników wokół wspólnego celu. Wszystko po to, by integrować, motywować i dzielić się pozytywną energią. Uczestnicy nawet nie spodziewają się, jak wiele ciekawych pomysłów siedzi w ich głowach, jak duża jest wiedza całego zespołu i jak imponujący jest efekt uzyskanej synergii. Finał pokaże, że wspólnymi siłami można wiele osiągnąć.

Rekomendacje

To, co zespół najbardziej lubił w Chain Reaction, było wyzwaniem dotyczącym łączenia stołów, co często jest problemem podczas codziennej pracy: jak porozumieć się z kolegą z innego działu.

Juergen Heise
Lehvoss Group

Poproś o wycenę