Chain Reaction TableTop

Stwórz serię kaskadowych urządzeń

1 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
12 - Nieograniczone

Przebieg gry

W Chain Reaction zespoły mają za zadanie zbudować kilka prostych maszyn. Należy je połączyć ze sobą tak, by stworzyły jedną, złożoną reakcję łańcuchową, która płynnie przeniesie energię z początkowego do końcowego sektora. Uczestnicy muszą wykazać się kreatywnością. Podczas budowy wykorzystują różne rodzaje materiałów i działające na nie siły. Tuż przed finałem uczestnicy wyzwania przeprowadzają testy, dające odpowiedź czy poprawnie wykonali swoje zadanie. Na koniec zostaje uruchomiona reakcja łańcuchowa, która budzi zawsze wielkie emocje i niebywałą satysfakcję.

Wnioski rozwojowe

Projekt służy budowaniu zaangażowania, poprzez skupienie uczestników wokół wspólnego celu. Wszystko, po to by integrować, motywować i dzielić się pozytywną energią. Sami będziecie zaskoczeni, jak wiele ciekawych pomysłów siedzi w waszych głowach, jak duża jest wiedza całego zespołu i jak nośny jest efekt uzyskanej synergii. Finał pokaże, że wspólnymi siłami można osiągnąć dosłownie wszystko.

Related Testimonial

To, co zespół najbardziej lubił w Chain Reaction, było wyzwaniem dotyczącym łączenia stołów, co często jest problemem podczas codziennej pracy: jak porozumieć się z kolegą z innego działu.

Juergen Heise
Lehvoss Group

Poproś o wycenę