Chain Reaction TableTop

Zaprojektuj reakcję łańcuchową

1 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
12 - Nieograniczone

Przebieg gry

W Chain Reaction zespoły mają za zadanie zbudować kilka prostych konstrukcji, z których każda znajduje się na oddzielnym stole. Następnie należy je połączyć ze sobą tak, by stworzyły jedną wspólną, złożoną reakcję łańcuchową, która płynnie przeniesie energię z początkowego do końcowego sektora. Uczestnicy muszą wykazać się kreatywnością. Podczas budowy wykorzystują różne rodzaje materiałów i działające na nie siły. Tuż przed finałem uczestnicy wyzwania przeprowadzają testy, dające odpowiedź czy poprawnie wykonali swoje zadanie. Na koniec zostaje uruchomiony cały mechanizm, a spektakl przenoszenia energii z punktu do punktu zawsze budzi wielkie emocje i daje niebywałą satysfakcję. Program jest także metaforycznym przedstawieniem każdej instytucji – wszystkie jej elementy są od siebie zależne, oddziałują wzajemnie na siebie i składają się na wspólny wynik.

Wnioski rozwojowe

Projekt służy budowaniu zaangażowania, poprzez skupienie uczestników wokół wspólnego celu. Wszystko po to, by integrować, motywować i dzielić się pozytywną energią. Uczestnicy nawet nie spodziewają się, jak wiele ciekawych pomysłów siedzi w ich głowach, jak duża jest wiedza całego zespołu i jak imponujący jest efekt uzyskanej synergii. Finał pokaże, że wspólnymi siłami można wiele osiągnąć.

Rekomendacje

To, co zespół najbardziej lubił w Chain Reaction, było wyzwaniem dotyczącym łączenia stołów, co często jest problemem podczas codziennej pracy: jak porozumieć się z kolegą z innego działu.

Juergen Heise
Lehvoss Group

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Ten produkt idealnie nadaje się do przeprowadzenia omówienia po danej aktywności team building. Aby zwiększyć efekt uczenia się i uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej sensownym, podsumuj swój event oddając głos uczestnikom poprzez naszą wyjątkową, personalizowaną aplikację. Team Assessment Tool przyniesie trwałe korzyści i wymierne efekty, wspierając integralność zespołu, indywidualny rozwój, kształtowanie nowych umiejętności, a tym samym napędzając wyniki biznesowe. Dowiedz się więcejPoproś o wycenę