Funk the Junk

Zespoły grają jako orkiestra używając instrumentów zbudowanych ze złomu z recyklingu

1 - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
25 - 60

Przebieg gry

Funk The Junk oferuje nowe podejście do muzyki dzięki profesjonalnie dostrojonym instrumentom ze złomu, z pasją przywróconych do życia z miejskiego pustkowia. Zadziw się, gdy zbiorowa kreatywność twojego zespołu zostanie uwolniona, aby stworzyć zespół jak żaden inny. Uczestnicy włożą pracę improwizując - komponując - dyrygując - eksplorując i doświadczając pejzaży dźwiękowych od strefy cienia do zabawnego wybijania rytmu nogą. Grupa stworzy piękną, budzącą emocje muzykę z magicznych wynalazków, takich jak nastrojone zbiorniki ciśnieniowe, stare telefony komórkowe i harmonijne dzwonki pożarowe.

Wnioski rozwojowe

Funk the Junk uosabia twórczą ekspresję, skupiając się na wzajemnym zaufaniu, wspólnej wizji i pozytywnym nastawieniu. Ponowne wyobrażenie sobie przyszłości ma kluczowe znaczenie dla progresywnej strategii biznesowej, Funk the Junk zachęca uczestników do ponownego przemyślenia granic możliwości przy ograniczonych zasobach. Ten wszechstronny energetyzator zapewnia równe szanse dla wszystkich osobowości. Myśl nieszablonowo i zobacz, jak twoi koledzy żartują, śmieją się i uśmiechają, aby stworzyć wrażenie dźwięku, które jest awangardowe i zabawne.

physical distancingDystans fizyczny

Ta aktywność może być tak zaprojektowana, aby przestrzegać wytycznych dotyczących dystansu fizycznego. Modyfikujemy program, aby uniknąć materiałów i akcesoriów do gry, które musiałyby być przekazywane pomiędzy uczestnikami. Unikamy również sytuacji, gdzie uczestnicy musieliby się zbytnio do siebie zbliżać! Nasi wykwalifikowani animatorzy będą z Wami, aby przeprowadzić uczestników przez całe doświadczenie, a także zadbać o to, by oprócz przestrzegania zasad dystansowania się, każdy uczestnik był zaangażowany i miał przyjemne, rozwijające doświadczenie. Skontaktuj się, aby otrzymać więcej szczegółów o tym, jak możemy dostosować to doświadczenie zarówno do wymogów dystansu fizycznego, jak i potrzeb rozwojowych Twojego zespołu.

Related Testimonial

Niesamowity sposób na wykorzystywanie śmieci do tworzenia muzyki. To wspaniałe przypomnienie dla nas wszystkich o pomysłowych metodach recyklingu. To była naprawdę dobra zabawa!

Philips

Poproś o wycenę