The Big Picture

Stwórz obraz przedstawiający wartości Twojej firmy

1 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
12 - Nieograniczone

Przebieg gry

W The Big Picture zespoły współpracują i komunikują się ze sobą tak, by stworzyć dzieło sztuki o ogromnych rozmiarach, które składa się z wielu połączonych ze sobą płócien. Przed wydarzeniem zaprojektujemy specjalnie dla Was obraz odzwierciedlający np. kluczowe wartości firmy. W czasie wyzwania każdy zespół otrzymuje dwa płótna, na jednym z nich najpierw wykonuje szkic zgodnie z otrzymanymi instrukcjami, a drugie od razu wypełnia kolorami. Malując wspólne dzieło, uczestnicy poznająsiebie nawzajem w różnorodnych, często nietypowych rolach – wizjonerów, artystów i wreszcie kreatorów sukcesu. Każdy z nich będzie miał możliwość dołożenia własnej cegiełki do tego barwnego zadania. Po zapełnieniu płócien uczestnicy udają się na krótką przerwę, a w tym czasie fragmenty obrazu zostają połączone w jedną wielką całość. W finale następuje odsłonięcie dzieła przy burzliwych oklaskach i wybuchach radości twórców obrazu.

Wnioski rozwojowe

Dzięki tej grze uczestnicy zostaną zaangażowani w proces, w którym odkryją, że współpraca, budowanie relacji oraz skupienie się na szerokiej perspektywie może prowadzić do osiągnięcia niebywałych rezultatów. Wymiana informacji pomiędzy zespołami na temat doboru kolorów, połączeń pomiędzy elementami oraz techniki malowania jest kluczowa, aby efekt końcowy był spektakularny. Zespołowe arcydzieło może zostać umieszczone w siedzibie firmy lub innym wyeksponowanym miejscu.

Pomysł na CSR

Dodatkową wartością tego programu staje się możliwość włączenia elementów społecznej odpowiedzialności biznesu. Stworzone przez uczestników obrazy można wykorzystać np. w akcjach charytatywnych.

together apartZdalne - Hybrydowe - Multilokalizacyjne

Ta aktywność została zaprojektowana z myślą o spotkaniach stacjonarnych, zdalnych, hybrydowych i dla zespołów rozproszonych w różnych lokalizacjach. Jeśli Twój zespół pracuje z domu, w różnych lokalizacjach lub różnych krajach, zapytaj nas o zdalną lub hybrydową wersję wybranej aktywności. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy dostosować program dla Twojego zespołu.

Related Testimonial

Delegaci poznali znaczenie koordynacji i komunikacji. The Big Picture pokazuje także, jak ważne jest dobre wykonywanie nie tylko swojej roli, ale także zapewnienie spójności i zgodności z innymi grupami, które dążą do tego samego celu.

Jones Lang Lasalle

Poproś o wycenę