Quickfire Soccer

Zespoły wykorzystują kreatywność i pomysłowość, aby ukończyć umysłowe, fizyczne i kreatywne wyzwania związane z piłką nożną.

30 minuty - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
8 - Nieograniczone

Przebieg gry

Soccer Quickfire jest opartym na rywalizacji widowiskiem do team buildingu bazującym na aplikacji, który ma na celu zjednoczenie wszystkich i zapewninie maksymalnej zabawy. Każda drużyna reprezentuje graczy „FIFA World Cup Squad” i rozpoczyna grę z w pełni załadowanym iPadem, torbą sprzętu piłkarskiego i niewielką ilością pieniędzy. Ich misją jest mądre inwestowanie, pokonywanie innych drużyn, pokonanie jak największej liczby wyzwań, aby zdobyć jak największą ilość punktów, zanim sędzia główny zagwiżdże ostatni raz.


Po oficjalnym rozpoczęciu meczu stawiamy czoła wielu wyzwaniom, z których każde zawiera kwotę wpisowego i nagrodę za pomyślne ukończenie. Umysłowe, kreatywne i aktywne zadania wyświetlane w menu tabletu, posiadają różne poziomy trudności i przyjmują różne formy-zdjęć, wideo przedstawiających wyniki, ciekawostek piłkarskich wielokrotnego wyboru, logicznych układanek i wiele więcej!


Wnioski rozwojowe

W Soccer Quickfire zwycięskie zespoły skutecznie współpracują, aby ocenić ryzyko i potencjalną nagrodę. W miarę upływu czasu uczestnicy muszą informować i pozwolić reszcie zespołu podejmować wyzwania, na które będą w stanie śmiało odpowiedzieć. Zaufanie budowane jest w trakcie pomyślnego pokonywania wyzwań, a uczestnicy uczą się doceniać indywidualne zdolności innych.

Wyzwania grupowe wymagają od zespołów innowacyjnego myślenia. Muszą one wykorzystywać efektywne umiejętności komunikacyjne, aby osiągnąć wspólną strategię, a następnie przejść do szybkiego, pozbawionego kompleksów działania.


Soccer Quickfire to dużo śmiechu, dzięki czemu zespoły czują radość i jedność! Co najważniejsze, jednostki uczą się doceniać swoje mocne strony oraz różnorodne umiejętności innych członków swojego zespołu.
Rekomendacje

Zabawny sposób odkrywania dynamiki zespołu. Pracujemy teraz nad kreatywnym myśleniem, a Quickfire Soccer był świetnym sposóbem na zrobienie własnie tego!

Implats

Poproś o wycenę