Rags To Riches

Stwórz gigantyczne logo z używanej odzieży z recyklingu

1 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
20 - Nieograniczone

Przebieg gry

Rags to Riches to świetne ćwiczenie z zakresu team building, które oferuje uczestnikom wciągającą platformę do ofiarowywania, a jednocześnie do recyklingu niechcianych przedmiotów. Po zidentyfikowaniu narodowej organizacji charytatywnej lub lokalnej społeczności, która skorzysta z twojego wydarzenia, pomożemy ci zorganizować wśród delegatów zbiórkę odzieży i innych przedmiotów podlegających recyklingowi.

Podczas sesji zespoły biorą udział w dynamicznym wyzwaniu natworkingu i komunikacji, aby odtworzyć gigantyczną wersję swojego logo we wcześniej określonym i oznaczonym obszarze, wykorzystując wszystkie ofiarowane przedmioty. Finał jest idealną okazją do sfotografowania efektu, ponieważ wszyscy świętują swoją wspólną kreatywność. Następnie zorganizujemy dostawę wszystkich przedmiotów do wybranych organizacji charytatywnych.

Wnioski rozwojowe

Zakończenie Rags to Riches sukcesem wymaga podejmowania indywidualnej odpowiedzialności na wpływ poszczególnych ról uczestników na ogólną wizję. Z perspektywy organizacyjnej to zabawne ćwiczenie pomaga przełamać mentalność tunelową i cementuje wartości współpracy. Z perspektywy behawioralnej Rags to Riches można zamówić w celu wzmocnienia metafor biznesowych, które podkreślają, jak niewielka zmiana w osobistych nawykach może mieć ogromny wpływ na ogół. Podczas programu uczestnicy przypominają także o wpływie przemysłu odzieżowego na środowisko, takim jak na przykład ile wody potrzeba do zrobienia bawełnianej koszuli oraz, co najważniejsze, przypomina, że 95% odzieży można poddać recyklingowi!

Rekomendacje

Rags To Riches to niezwykle przyjemna aktywność, która nakłoniła delegatów do networkingu, jednocześnie dając wspólne poczucie radości, dzięki ofiarowywaniu. Wygrać! Wygrać!

World Event Organisation

Poproś o wycenę