Duch rywalizacji

Koncentruj uwagę i twórz poczucie odpowiedzialności jednostki za osiąganie wyższych celów przez cały zespół.

competitive spirit

Konkurencja doprowadza do tego, że pracownicy, dając z siebie wszystko, stają się siłą napędową do osiągania sukcesu, jednak może to również doprowadzać do toksycznej mentalności napędzanej własnym ego, która osłabia i niszczy cele zespołu i kulturę korporacyjną.

Wykwalifikowani menedżerowie ds. sprzedaży tworzą ukierunkowaną kulturę sukcesu. Wybierają oni miłych, aczkolwiek ambitnych, żądnych sukcesu pracowników i wspomagają ich w zrozumieniu, jakie są ich dokonania względem ich kolegów. Tworzą oni warunki, które pobudzają jednostki do rywalizowania ze sobą. Zawsze zmierzają oni do osiągania najlepszych wyników w pracy, jednak dzięki swobodzie wykraczania poza strefę komfortu i dążeniu do samodoskonalenia osiągają oni coraz wyższe cele.

Mając gwarancję, że warunki rywalizacji pozostają zdrowe, należy koncentrować uwagę i tworzyć poczucie odpowiedzialności jednostki za wyższe cele osiągane przez cały zespół. Należy znaleźć sposoby, aby przekonać jednostki do łączenia własnych celów z celami firmy. Należy świętować sukcesy zespołu, jak i poszczególnych pracowników. Ponadto, należy motywować pracowników do dzielenia się z grupą własnymi, jak i zawodowymi celami, dzięki czemu będą oni postrzegać się wzajemnie jako jednostki, świętować sukcesy osiągane przez każdego pracownika oraz będą wiedzieć, w jaki sposób wzajemnie sobie pomagać, aby osiągać wspólne cele. Zajęcia z teambuildingu są doskonałym sposobem na poprawienie warunków rywalizacji i zaszczepienie zabawnych wyzwać w kulturze korporacyjnej.

Przejrzyj sekcję opisującą powiązane popularne programy.
Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji? A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami

Powiązane historie klientów