Win It In A Minute

Zespoły wykorzystują umiejętności pracy zespołowej i komunikacji, aby ukończyć wyzwania Minute it to Win It

30 minuty - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

Zainspirowany programami telewizyjnymi, Win It In A Minute jest pełen emocji i obgryzania paznokci, podczas gdy Twoje zespoły walczą w różnych, dziwacznych 60-sekundowych wyzwaniach. Podczas gdy prowadzący ujawniają każde wyzwanie, zespoły konsultują się między sobą i decydują, który członek zespołu najlepiej nadaje się do podjęcia tego zadania. Następnie rywalizują o ukończenie wyzwania w ciągu 1 minuty, aby potem podjąc kolejne wyzwanie. Podczas trwania ćwiczenia prowadzący aktualizują tablicę wyników, aby zespoły wiedziały, na której pozycji się znajdują. Istnieje także kilka innych wyzwań i gier bonusowych, które pozwalają zespołom zebrać dodatkowe punkty, utrzymując energię na wysokim poziomie przez cały czas trwania ćwiczenia.

Wnioski rozwojowe

Win It in a Minute jest wciągający, pełny energii i gwarantuje dużo zabawy. Przynosi on także fantastyczne korzyści umiejętności komunikacji w zespole oraz rozwoju strategii zespołu. Wyzwania są zabawne i kompleksowe, a otwarty format ćwiczenia gwarantuje, że wszyscy są zachęcani do uczestnictwa, mogą oni czuć się komfortowo, a nie pod presją, nawet zajmując centralną pozycję. Udowodniono, że zwiększa się indywidualne morale, gdy członkowie zespołu poznają się nawzajem poza środowiskiem ich pracy w sposób niezagrażający im. Wyzwania są zabawne i kompleksowe, a otwarty format zapewnia, że wszyscy są zachęcani do uczestnictwa.

Rekomendacje

Jakże zabawnym i aktywnąym ćwiczeniem jest Win it in a Minute. Wszyscy odczuwali euforię i to naprawdę było niezapomniane, wspólne doświadczenie dla podniesienia morali.

Bupa

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Ten produkt idealnie nadaje się do przeprowadzenia omówienia po danej aktywności team building. Aby zwiększyć efekt uczenia się i uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej sensownym, podsumuj swój event oddając głos uczestnikom poprzez naszą wyjątkową, personalizowaną aplikację. Team Assessment Tool przyniesie trwałe korzyści i wymierne efekty, wspierając integralność zespołu, indywidualny rozwój, kształtowanie nowych umiejętności, a tym samym napędzając wyniki biznesowe. Dowiedz się więcejPoproś o wycenę