Win It In A Minute

Zespoły wykorzystują umiejętności pracy zespołowej i komunikacji, aby ukończyć wyzwania Minute it to Win It

30 minuty - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji
10 - Nieograniczone

Przebieg gry

Zainspirowany programami telewizyjnymi, Win It In A Minute jest pełen emocji i obgryzania paznokci, podczas gdy Twoje zespoły walczą w różnych, dziwacznych 60-sekundowych wyzwaniach. Podczas gdy prowadzący ujawniają każde wyzwanie, zespoły konsultują się między sobą i decydują, który członek zespołu najlepiej nadaje się do podjęcia tego zadania. Następnie rywalizują o ukończenie wyzwania w ciągu 1 minuty, aby potem podjąc kolejne wyzwanie. Podczas trwania ćwiczenia prowadzący aktualizują tablicę wyników, aby zespoły wiedziały, na której pozycji się znajdują. Istnieje także kilka innych wyzwań i gier bonusowych, które pozwalają zespołom zebrać dodatkowe punkty, utrzymując energię na wysokim poziomie przez cały czas trwania ćwiczenia.

Wnioski rozwojowe

Win It in a Minute jest wciągający, pełny energii i gwarantuje dużo zabawy. Przynosi on także fantastyczne korzyści umiejętności komunikacji w zespole oraz rozwoju strategii zespołu. Wyzwania są zabawne i kompleksowe, a otwarty format ćwiczenia gwarantuje, że wszyscy są zachęcani do uczestnictwa, mogą oni czuć się komfortowo, a nie pod presją, nawet zajmując centralną pozycję. Udowodniono, że zwiększa się indywidualne morale, gdy członkowie zespołu poznają się nawzajem poza środowiskiem ich pracy w sposób niezagrażający im. Wyzwania są zabawne i kompleksowe, a otwarty format zapewnia, że wszyscy są zachęcani do uczestnictwa.

Rekomendacje

Jakże zabawnym i aktywnąym ćwiczeniem jest Win it in a Minute. Wszyscy odczuwali euforię i to naprawdę było niezapomniane, wspólne doświadczenie dla podniesienia morali.

Bupa

Poproś o wycenę