Building A Dream

Wspólnymi siłami złóżcie rower i spełnijcie marzenie dziecka

2 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
24 - 200

Przebieg gry

W tym wyzwaniu weźmiecie udział w montażu nowych, certyfikowanych i całkowicie bezpiecznych rowerów z udostępnionych przez nas zasobów. Ale by zdobyć części do jednośladów musicie poprawnie rozwiązać przeróżne zadania, jednocześnie pamiętając o określonych na początku standardach jakości i końcowej inspekcji. Gdy czas dobiega końca, wszyscy udają się na linię startową, gdzie prezentują rowery, które zostają poddane dokładnej analizie pod kątem bezpieczeństwa. W finale rowery są przekazywane na wybrany wcześniej cel charytatywny.

Wnioski rozwojowe

Nasz projekt to przede wszystkim niezwykłe przedsięwzięcie zespołowe, które pozostawia po sobie dobre wspomnienia. Grupy uczą się głównie zmiany podejścia w kwestii rywalizacji z innymi zespołami – zmieniają ją na współpracę – dzieląc się sprzętem, narzędziami, dobrymi praktykami, wiedzą i zasobami. W ten sposób wypracowują wspólny cel. Building a Dream to również wartościowy projekt wspierający cele CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu), potężna dawka emocji, wzruszenia i pomocy. Wystarczą dobre chęci i odrobina zręczności. Jeśli szukacie pożytecznej formy integracji, to nasza propozycja jest kierowana właśnie do Was.

Pomysł na CSR

Ukończone rowery są przekazywane do domu wybranego dziecka, zapewniając zarówno radość obdarowywanym, jak i satysfakcję twórcom.

Rekomendacje

Nasi pracownicy szybko zdali sobie sprawę z tego, że ćwiczenie te ma prawdziwe skutki uboczne. Zastosowali się, aby osiągnąć doskonały wynik w ograniczonym czasie. Na twarzach naszych ludzi pojawiły się duże uśmiechy, wiedząc, że robią różnicę.

AIA Group

Poproś o wycenę