Building A Dream

Zbuduj rower i pomóż dziecku, które tego potrzebuje

2 - 3 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja współpracy
24 - 200

Przebieg gry

W naszym wyzwaniu uczestnicy biorą udział w montażu nowych, certyfikowanych i całkowicie bezpiecznych rowerów z dostępnych zasobów. Ale by zdobyć części do jednośladów trzeba rozwiązać poprawnie zadania. Uczestnicy muszą zdawać sobie sprawę z określonych na początku standardów jakości i końcowej kontroli inspektorów. Gdy czas dobiega końca, wszyscy udają się na linię startową, gdzie prezentują rowery, które zostają poddane dokładnej analizie pod kątem bezpieczeństwa. W finale rowery są przekazywane na wybrany wcześniej cel charytatywny.

Wnioski rozwojowe

Nasz projekt to przede wszystkim niezwykłe przedsięwzięcie zespołowe, dzięki któremu powstają wspólne i trwałe wspomnienia. Grupy uczą się głównie zmiany podejścia w kwestii rywalizacji z innymi zespołami, którą zamieniają na współpracę - dzieląc się sprzętem, narzędziami, dobrymi praktykami, wiedzą i zasobami. W ten sposób wypracowują wspólny cel. Building a Dream to również potężna dawka emocji, wzruszenia i pomocy. Wystarczą dobre chęci i odrobina zręczności. Jeśli szukacie pożytecznej formy integracji, to nasza propozycja jest dedykowana właśnie Wam. Możecie liczyć na naszą pomoc i zaangażowanie w tak słusznych celach.

Related Testimonial

Nasi pracownicy szybko zdali sobie sprawę z tego, że ćwiczenie te ma prawdziwe skutki uboczne. Zastosowali się, aby osiągnąć doskonały wynik w ograniczonym czasie. Na twarzach naszych ludzi pojawiły się duże uśmiechy, wiedząc, że robią różnicę.

AIA Group

Poproś o wycenę