CSI La Hacienda

Tajemnicza zagadka kryminalna 3D

1.5 - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

CSI La Hacienda to angażujące wyzwanie, w którym zespoły doskonalą swoje zdolności dedukcji i podejmowania wspólnych decyzji. Zespoły współpracując próbują rozwiązać tajemnicę śmierci Roberto Gonzaleza, która wydarzyła się w jego Hacjendzie. Przy pomocy doskonale wyposażonej walizki detektywa, dowodów i przyjaznej platformy internetowej do wirtualnego zwiedzania 360 stopni, zespoły eksplorują tytułową Hacjendę w poszukiwaniu rozwiązania tajemnicy rodziny Gonzalezów.

Aplikacja do gry prezentuje zespołom kolejne detektywistyczne zagadki i wyzwania. Zespoły wprowadzają swoje odpowiedzi do aplikacji. Ich odpowiedzi z kolei odblokowują kolejne wskazówki, które pomagają im rozwiązać tajemnicę. Podczas przemieszczania się przez każdy pokój Hacjendy znajdują przedmioty, które pomagają im w kolejnych etapach poszukiwań. W miarę jak ich podróży zespoły starają się wyeliminować kolejnych podejrzanych i próbują poskładać wszystkie elementy układanki. Zespół, który poprawnie, ale i najszybciej odpowie na zagadki i wyzwania, odkryje prawdę i ostatecznie zwycięży.

Wnioski rozwojowe

Uczestnicy w CSI La Hacienda wykorzystują umiejętność obserwacji, dedukcji, ale także myślenia "out of the box", aby zdobywać kolejne informacje. Analityczne myślenie, dzielenie się wiedzą i różnorodność oraz umiejętność dyskusji pomogą zespołom analizować i interpretować zdobyte fakty, które zbliżają ich do celu. A wszystko to pod presją czasu, która nie wszystkim pomaga. Gra rozwija zaufanie i buduje jedność zespołu.

Poproś o wycenę