CSI La Hacienda

Intrygujący kryminał 3D

1 - 1.5 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
4 - Nieograniczone

Przebieg gry

Zespoły próbują rozwiązać zagadkę śmierci Enrique Gonzaleza w jego Hacjendzie. Korzystając z internetowej platformy 3D Virtual Touring, uczestnicy eksplorują posiadłość w poszukiwaniu wskazówek. Wykorzystana tu aplikacja podsuwa kolejne zagadki i wyzwania, na które należy poszukać odpowiedzi w wirtualnym świecie gry. Wprowadzone do apki rozwiązania odblokowują wskazówki, które mają wpływ na rozstrzygnięcie kryminalnej tajemnicy. Poruszając się po każdym pokoju Hacjendy 3D, uczestnicy znajdują przedmioty, które okażą się pomocne w tej intrygującej misji. W miarę posuwania się naprzód zespoły sięgają po rozumowanie dedukcyjne i sztukę kompromisu w grupie, aby kolejno eliminować podejrzanych. Ci, którzy trafnie rozwiążą zagadki i najszybciej przejdą przez stawiane przed nimi wyzwania, odkryją prawdę i ostatecznie otrzymają laur wygranych.

Wnioski rozwojowe

Uczestnicy tej gry muszą wnikliwie obserwować otoczenie, aby zdobywać informacje. Pamiętając o zasadach skutecznej komunikacji, przekazują sobie swoje spostrzeżenia i dokonują wspólnych ustaleń. Krytyczne myślenie i chwila refleksji pomogą zespołom w analizie i interpretacji faktów. Aby dojść do kompromisu, zespoły sięgają po dedukcję i dyskusję, zbierając indywidualne interpretacje i czasami sprzeczne opinie, by podjąć decyzję o następnych krokach. Wobec presji czasu tylko te zespoły rozwiążą zagadkę, którym uda się umiejętnie współpracować, czerpać z różnorodnych obserwacji i na trzeźwo wyciągać z nich wnioski. Ta gra jest nie lada wyzwaniem, a jednocześnie wielką próbą zaufania i jedności w zespole.

remote team building

Aktywność dla Zdalnych Zespołów

Ten rodzaj aktywności został zaprojektowany dla ludzi pracujących zdalnie. Twój zespół może pracować z domu, z różnych lokalizacji biurowych czy nawet z różnych krajów! Podoba Ci się scenariusz, ale szukasz rozwiązania na żywo lub hybrydowego? Skontaktuj się, aby zobaczyć, jak możemy dostosować wybrany program do potrzeb Twojego zespołu.

Poproś o wycenę