Crescendo

Zamień Twój zespół w orkiestrę smyczkową!

30 minuty - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
16 - Nieograniczone

Przebieg gry

Crescendo spaja i buduje więzi międzyludzkie w atmosferze poruszającego i nowego dla wszystkich doświadczenia. Każdy z uczestników otrzymuje skrzypce. Pierwsze minuty upływają na zapoznaniu się z instrumentem i opanowaniu podstawowych chwytów swojej linii melodycznej pod okiem profesjonalnych muzyków. Wszystko po to, by w finale wspólnie z innymi zagrać jedno z największych dzieł muzyki klasycznej, jakim jest Kanon Pachelbela. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak, pod warunkiem otwarcie się na innych, uwierzenia w swoje możliwości i chęci wspólnej pracy w synergii.

Wnioski rozwojowe

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu nadrzędną wartością jest utrzymanie ładu i harmonii w zespole. Crescendo poprzez naukę gry na instrumentach rozwija umiejętności pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji. Udział w projekcie stwarza okazję do wyczulenia się na potrzeby innych, szukania porozumienia bez słów, doskonalenia synchronizacji działań. To niepowtarzalna szansa do odkrycia drzemiącego w nas potencjału, wsłuchania się w siebie i lepszego zrozumienia drugiego człowieka.

Rekomendacje

Szukaliśmy czegoś wyjątkowego i potężnego. Znaleźliśmy to z Crescendo. Przekształciło to nasze myślenie i pokazało, jak dzięki skupieniu i zastosowaniu możemy pokonać nasze wyobrażone ograniczenia!

Ericsson

Poproś o wycenę