Crescendo

Zamień Twój zespół w orkiestrę smyczkową!

30 minuty - 2 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych
Sprzyja współpracy
16 - Nieograniczone

Przebieg gry

Crescendo spaja i buduje więzi międzyludzkie w atmosferze poruszającego i nowego dla wszystkich doświadczenia. Każdy z uczestników otrzymuje skrzypce. Pierwsze minuty upływają na zapoznaniu się z instrumentem i opanowaniu podstawowych chwytów swojej linii melodycznej pod okiem profesjonalnych muzyków. Wszystko po to, by w finale wspólnie z innymi zagrać jedno z największych dzieł muzyki klasycznej, jakim jest Kanon Pachelbela. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak, pod warunkiem otwarcie się na innych, uwierzenia w swoje możliwości i chęci wspólnej pracy w synergii.

Wnioski rozwojowe

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu nadrzędną wartością jest utrzymanie ładu i harmonii w zespole. Crescendo poprzez naukę gry na instrumentach rozwija umiejętności pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji. Udział w projekcie stwarza okazję do wyczulenia się na potrzeby innych, szukania porozumienia bez słów, doskonalenia synchronizacji działań. To niepowtarzalna szansa do odkrycia drzemiącego w nas potencjału, wsłuchania się w siebie i lepszego zrozumienia drugiego człowieka.

Rekomendacje

Szukaliśmy czegoś wyjątkowego i potężnego. Znaleźliśmy to z Crescendo. Przekształciło to nasze myślenie i pokazało, jak dzięki skupieniu i zastosowaniu możemy pokonać nasze wyobrażone ograniczenia!

Ericsson

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Ten produkt idealnie nadaje się do przeprowadzenia omówienia po danej aktywności team building. Aby zwiększyć efekt uczenia się i uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej sensownym, podsumuj swój event oddając głos uczestnikom poprzez naszą wyjątkową, personalizowaną aplikację. Team Assessment Tool przyniesie trwałe korzyści i wymierne efekty, wspierając integralność zespołu, indywidualny rozwój, kształtowanie nowych umiejętności, a tym samym napędzając wyniki biznesowe. Dowiedz się więcejPoproś o wycenę