Fifteen Famous Minutes

Rozświetl ekran hollywoodzkim klasykiem

2 - 4 godziny
W pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji
20 - Nieograniczone

Przebieg gry

W Fifteen Famous Minutes zespoły produkują własne wersje klasycznego hollywoodzkiego filmu. Każdy zespół posiada niesamowitą gamę rekwizytów i kostiumów, które pomogą im w procesie twórczym. Zespoły otrzymują film. Piszą scenariusz, przydzielają role, planują i ćwiczą swoją 15-minutową wersję klasyka. Następnie zespoły pracują nad produkcją i filmowaniem. W ciągu zaledwie trzech godzin będą miały swój film gotowy, a po jego premierze odbędzie się nabita gwiazdami ceremonia wręczenia nagród.

Wnioski rozwojowe

W tej zabawie śmiech zrealizował wyzwanie team buildingu. Uczestnicy tracą zahamowania i stają się kreatywni. Wychodzą oni ze swojej strefy komfortu i wcielają się w aktorów, piszą scenariusz i filmują, a wszystko to z zabawnymi wynikami. Czas jest ograniczony, więc praca zespołowa, strategia oraz właściwe przydzielenie ról i zadań mają kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesu. Poprzez filmowanie, a potem ponowne filmowanie, zespoły uczą się dążenia do doskonałości. Fifteen Famous Minutes zmusza zespoły do żonglowania indywidualnymi ego, pracując nad rozświetleniem srebrnego ekranu własnym hollywoodzkim klasykiem.

Rekomendacje

Event był świetny i bardzo dobrze zorganizowany! Nasz zespół bardzo to docenił i osobiście nie mogłem być bardziej wdzięczny wszystkim, którzy przyczynili się do jego sukcesu. Jeszcze raz dziękuję!

Siemens Healthcare Diagnostics

Poproś o wycenę