Aktywności o tematyce piłkarskiej

Niczym zwycięska drużyna piłkarska, rozwijajcie umiejętności swojego zespołu poprzez nasze aktywności team building o tematyce piłkarskiej.

Kolejne mistrzostwa w piłce nożnej, takie jak Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Kobiet, Copa América Femenina 2022, 2022 FIFA World Cup czy 2023 AFC Asian Cup, przypominają nam o tym, jak kluczowa i decydująca jest praca zespołowa na drodze do sukcesu. Najlepsze drużyny piłkarskie posiadają świetnych piłkarzy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie i doskonale wiedzą, na czym polega sztuka starannego podawania piłki, dryblingu, strzelania do bramki czy uderzania „z główki”, aby częściej być przy piłce i zdobyć więcej szans na gola. Jednak pojedynczy piłkarze, choćby najlepsi, są niczym bez drużyny. Najsłynniejsi gracze znają i uznają umiejętności oraz zadania swoich kolegów z drużyny. Razem z nimi trenują, opracowując optymalne strategie, wzmacniając komunikację i ucząc się na błędach.

Działania integracyjne w formie zgrywalizowanej są skutecznym sposobem na rozwijanie umiejętności zespołowych w organizacjach. Nie trzeba być fanem piłki nożnej, aby czerpać przyjemność z uczestnictwa w tych - włączających wszystkich - programach. Soccer Nations, oparta na GPS gra pokazująca kulturę, historię i kuchnię krajów uczestniczących w piłkarskich mistrzostwach świata to skuteczne narzędzie do rozwijania współpracy i zaufania oraz zwiększania motywacji w zespole. Fever Pitch wykorzystuje ruchowe ćwiczenia koordynacyjne i niewątpliwą siłę muzyki, aby rozweselić, rozruszać, zwiększyć produktywność i koncentrację. Z kolei Goal!! jest kreatywnym i aktywnym programem teambuildingowym, w którym każdy znajdzie coś dla siebie poprzez różnorodne zajęcia, umożliwiające budowanie relacji ze współpracownikami, czerpanie z lepszej dynamiki zespołowej i uzyskiwanie większej satysfakcji z pracy. Quickfire Soccer, czyli zabawny quiz konferencyjny, gdzie uczestnicy ważą ryzyko i nagrody, stawiają czoła wyzwaniom, podejmują wspólne decyzje i ćwiczą umiejętną komunikację.

Przejrzyj sekcję opisującą powiązane popularne programy.
Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji? A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami