Two Tribes

Drużyny ubierają się w plemienne insygnia i rywalizują w lokalnej Olimpiadzie

2 - 4 godziny
Na zewnątrz
Sprzyja zdrowej rywalizacji/ Sprzyja współpracy
20 - Nieograniczone

Przebieg gry

Na początku cała Twoja grupa tworzy dwa przeciwne plemiona, czerwone i niebieskie. Każde plemię tworzy taką samą liczbę mniejszych podgrup. Akcja rozpoczyna się od „rozgrzewki”, w której zespoły tworzą własne insygnia plemienne. Każdy zespół, aby robić wrażenie, przebiera się, a następnie porusza się przez „zadania”, rywalizując z drużynami z przeciwnego plemienia. Punkty zgromadzone przez zespoły składają się na całkowity wynik ich plemienia. Strategia jest kluczem do sukcesu - zasady pozwalają zespołom korzystać ze swoich mocnych stron, dając odpocząć wybranym graczom podczas niektórych wyzwań, aby mieli oni siłę w trakcie preferowanych przez nich zadań.

W trakcie ceremonii zakończenia czerwone i niebieskie plemiona czekają na ostateczną rozgrywkę Haka. Zespół o najwyższych osiągnięciach w każdym zadaniu jest prezentowany, a zwycięskie plemię jest ogłaszane. Dwa Plemiona są zjednoczone i świętują ich liczne osiągnięcia.

Wnioski rozwojowe

Uczestnicy poznają niezwykłe tradycyjne sporty w sposób zachęcający do uczestnictwa, zrozumienia i wzajemnego szacunku. Każdy ma okazję zaangażować się i przyczynić do sukcesu zespołu i plemienia, gdyż gra posiada role dla wszystkich. To zdrowe doświadczenie, zaprojektowane jest z myślą o rozwijaniu dynamiki zespołu poprzez zabawę! Strategia jest kluczem do sukcesu, ponieważ zasady pozwalają drużynom korzystać ze swoich mocnych stron, dając odpocząć wybranym graczom podczas niektórych wyzwań, tak aby zarezerwować siłę przy podejmowaniu ich preferowanych wyzwań.

Ćwiczenie jest zaprojektowane tak, aby zachęcić ludzi o wszelkich zdolnościach fizycznych do udziału w tym zabawnym i wspierającym środowisku. Te dobre ćwiczenie team buildingowe oparte jest na jedności, integracji i wzajemnym szacunku. Unikalny format Two Tribes daje równe szanse, wprowadzając uczestników w tradycyjne sporty, których inaczej raczej nie poznają.

Rekomendacje

Ta mądrze opracowana czynność była aktywna i angażujaca. Promowała pracę zespołową i zdrową rywalizację, tworząc silnie towarzyskie i trwałe przyjaźnie.

Centrica

Poproś o wycenę